Корницька Лариса Анатолівна

У 1984 році закінчила Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (нині Львівська національна академія мистецтв) за спеціальністю – художнє оформлення і моделювання виробів текстильної та легкої промисловості, кваліфікація – художник-технолог.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Педагогічні засади використання етнодизайну у професійній підготовці інженерів-педагогів швейного профілю». Спеціальність 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти.

Наукова робота спрямована на розробку системи професійної підготовки фахівців з декоративно-прикладного мистецтва.

Автор понад 40 наукових праць, серед яких є навчальний посібник та понад 50 художньо-творчих робіт. Провела персональну виставку та взяла участь у понад 100 виставок декоративно-прикладного мистецтва різного рівня.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Відмінник освіти України. Член Спілки дизайнерів України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Нагороджена багатьма грамотами й дипломами за активну виставкову діяльність, високу художню майстерність; вагомий внесок у розвиток українського декоративно-прикладного мистецтва та його популяризацію серед населення області; за вагомий вклад у науково-дослідну роботу студентів та високий рівень їх підготовки з декоративно-прикладної творчості; нагороджена почесним нагрудним знаком і премією імені Богдана Хмельницького у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Хмельницькою міською радою.

У Хмельницькому національному університеті є гарантом та розробником освітньо-професійної програми спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Відзнаки і преміювання

  • У 2024 році отримала подякуза високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи (підготовка учасників всеукраїнського конкурсу-виставки художнього та декоративного мистецтва «Акварель»)
  • У 2024 році отримала подяку за активну участь у виставково-мистецькому проекті «На хвилі творчого мистецтва 2024» та за відтворення, популяризацію традицій та впровадження новітніх ідей у розвиток декоративно-ужиткового мистецтва
  • У 2024 році нагороджена почесною грамотою за високу художню майстерність, активну творчу виставкову діяльність, вагомий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва Хмельниччини та з нагоди звітної виставки художніх виробів «Обереги традиції і краси» членів НСМНМ України.
  • У 2024 році отримала подякуза високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи (підготовка учасників міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Лютий Фест»).
  • У 2024 році отримала подяку  за створення фотозони у Хмельницькому національному університеті до Всесвітнього дня вишиванки.
  • У 2023 році отримала подякуза вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, за багаторічну плідну співпрацю з Хмельницькою обласною бібліотекою для молоді з естетичного виховання підростаючого покоління, високий педагогічний талант, професіоналізм і творчий пошук, активну популяризацію декоративно-прикладного мистецтва, сприяння організації та проведення виставок творчих робіт викладачів і здобувачів освіти закладу та участь у мистецьких майстер класах.
  • У 2023 році нагороджена почесною грамотою за активну багаторічну творчу діяльність, високий художньо-виконавський рівень, гідний внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва Хмельниччини та з нагоди виставки художніх творів «Сходинки творчості».
  • У 2023 році отримала подяку за високу художню майстерність, активну виставкову діяльність та з нагоди участі й участі студентів-вихованців університету у виставці художніх виробів «Сходинки творчості» у Хмельницькому ОНМЦКіМ.
  • У 2023 році отримала подякуза високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи (підготовка учасників міжнародного конкурсу мистецтв «Yula Art Fest»)
  • У 2023 році отримала подякуза високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи (підготовка учасників фестивалю мистецтв «AVANGARD-Art»)
  • У 2023 році отримала грамотуза високий професіоналізм, вагомі творчі здобутки у розвиток педагогіки вищої школи, впровадження наукових досліджень, підготовку та проведення ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
  • У 2021 році нагороджена почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців-педагогів, активну участь в суспільно-громадському житті області та міста.
  • У 2021 році отримала грамоту за участь у Всеукраїнській виставці творчихиробіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «З любов’ю до України» за високий професіоналізм, художню майстерність, плідну творчу працю та вагомий внесок у збереження і розвиток національної культури України.
  • У 2020 році нагороджена почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
  • У 2020 році нагороджена почесною грамотою Президентом НАПН України В.Г. Кременем за творчі здобутки у наукових дослідженнях та багатолітню співпрацю з науковими установами НАПН України.
  • У 2020 році отримала грамоту за високий художньо-виконавський рівень, активну виставкову діяльність, популяризацію декоративно-прикладного мистецтва та з нагоди проведення обласної виставки «Весняний вернісаж».
  • Лауреатка міської премії 2017 року у галузі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: за високу професійну майстерність, вагомі здобутки у науково-педагогічній діяльності, особистий внесок у розвиток і популяризацію образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва в місті Хмельницькому
  • У 2015 році отримала грамоту за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури міста Хмельницького та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
  • Відмінник освіти України.

Підвищення кваліфікації (стажування)

  • Взяла участь у семінарі «Розвиток інтелектуального капіталу закладу професійної освіти» / Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійної освіти НАПН України, 17.04.2024 року, сертифікат С-2024/1394 (6 години 0,2 кредити ЄКТС).
  • Вебінар на тему: «Мистецтво у віртуальному світі: оптимальні педагогічні підходи та ефективні інтерактивні стратегії» / Комунальна установа Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», 11 квітня 2024 року, сертифікат № 041/0424 (2 години 0,06 кредиту ЄКТС).
  • Була слухачем тренінгу підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Актуальні проблеми вищої освіти в умовах воєнного стану» / Український Державний університет імені Михайла Драгоманова, Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації; 04 квітня 2024 року, сертифікат № 041/0424 (6 години 0,2 кредити ЄКТС).
  • Взяла участь у благодійному онлайн-семінарі «ChatGPT: до(під)ступний помічник» / Сумський Національний аграрний університет, факультет економіки і менеджменту, кафедра менеджменту імені професора Л.І. Михайлової, 06 березня 2024 року, сертифікат (2 години 0,06 кредити ЄКТС).
  • Взяла участь вебінарі-практикумі «Народна текстильна лялька як засіб виховання дитини» 03.2024https://tpodm.khmnu.edu.ua/uchast-studentiv-ta-vykladachiv-kafedry-teyinologichnoyi-ta-profesijnoyi-osvity-i-dekoratyvnogo-mystecztva-u-vebinari-praktykumi-narodna-tekstylna-lyalka-yak-zasib-vyhovannya-dytyny/
  • Вебінар на тему «Медитація кольором, Акварель та її технічні можливості» / Агенція творчого професійного розвитку «Yula» – Спікер Юлія Білова, 29 лютого 2024, сертифікат № 0000 5740 (5 годин 0,15 кредиту ЄКТС).
  • Участь у вебінарі «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у закладах вищої освіти мистецького спрямування», що було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти. Захід проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom 19 грудня 2023 року 
  • Вебінар «Подільська травлена писанка як засіб формування людських цінностей» ВДПУ 21.04.2022. Сертифікат № 220439адм/103
  • Вебінар «Прозоре скло прозорою аквареллю» Особливості написання скляної вази аквареллю. Метод  пошарової роботи. Адитивний та субтрактивний спосіб змішування кольорів» на онлайн-платформі «Агенція творчого професійного розвитку Yula 01.06.2022. Сертифікат № 0000 1909 Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД № 00133475 від 29.07.2022 №217.
  • курс «Визначні особистості, які навчаються та мають досвід професійних досягнень» Міжнародний історико-біографічний інститут (Дубай-Нью-Йорк-Рим-Єрусалим-Пекін)  сертифікат № 1210 (2021 р., 30 год.)

Інформальне підвищення кваліфікації

  • Вебінар на тему «Медитація кольором, Акварель та її технічні можливості» / Агенція творчого професійного розвитку «Yula» – Спікер Юлія Білова, 29 лютого 2024, сертифікат № 0000 5740 (5 годин 0,15 кредиту ЄКТС).
  • Взяла участь у благодійному онлайн-семінарі «ChatGPT: до(під)ступний помічник» / Сумський Національний аграрний університет, факультет економіки і менеджменту, кафедра менеджменту імені професора Л.І. Михайлової, 06 березня 2024 року, сертифікат (2 години 0,06 кредити ЄКТС).
  • Вебінар на тему: «Мистецтво у віртуальному світі: оптимальні педагогічні підходи та ефективні інтерактивні стратегії» / Комунальна установа Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», 11 квітня 2024 року, сертифікат № 041/0424 (2 години 0,06 кредиту ЄКТС).
  • Була слухачем тренінгу підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Актуальні проблеми вищої освіти в умовах воєнного стану» / Український Державний університет імені Михайла Драгоманова, Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації; 04 квітня 2024 року, сертифікат № 041/0424 (6 години 0,2 кредити ЄКТС).
  • Взяла участь у семінарі «Розвиток інтелектуального капіталу закладу професійної освіти» / Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійної освіти НАПН України, 17.04.2024 року, сертифікат С-2024/1394 (6 години 0,2 кредити ЄКТС).
  • Взяла участь вебінарі-практикумі «Народна текстильна лялька як засіб виховання дитини» 03.2024 / https://tpodm.khmnu.edu.ua/uchast-studentiv-ta-vykladachiv-kafedry-teyinologichnoyi-ta-profesijnoyi-osvity-i-dekoratyvnogo-mystecztva-u-vebinari-praktykumi-narodna-tekstylna-lyalka-yak-zasib-vyhovannya-dytyny/
  • Участь у вебінарі «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у закладах вищої освіти мистецького спрямування», що було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти. Захід проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom 19 грудня 2023 року / https://tpodm.khmnu.edu.ua/uchast-vykladachiv-kafedry-u-vebinari-aktualni-pytannya-zabezpechennya-yakosti-vyshhoyi-osvity-u-zakladah-vyshhoyi-osvity-mysteczkogo-spryamuvannya/
  • Вебінар «Подільська травлена писанка як засіб формування людських цінностей» ВДПУ 21.04.2022. Сертифікат № 220439адм/103
  • Вебінар «Прозоре скло прозорою аквареллю» Особливості написання скляної вази аквареллю. Метод  пошарової роботи. Адитивний та субтрактивний спосіб змішування кольорів» на онлайн-платформі «Агенція творчого професійного розвитку Yula 01.06.2022. Сертифікат № 0000 1909 Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД № 00133475 від 29.07.2022 №217.
  • курс «Визначні особистості, які навчаються та мають досвід професійних досягнень» Міжнародний історико-біографічний інститут (Дубай-Нью-Йорк-Рим-Єрусалим-Пекін)  сертифікат № 1210 (2021 р., 30 год.)

Навчальні дисципліни

  • Історія (зарубіжного та українського) мистецтва
  • Орнамент
  • Кольорознавство
  • Композиція художніх виробів
  • Робота в матеріалі (художній текстиль)

Список наукових та навчально-методичних праць

Наукові видання, що індексуються у Web of Science та Scopus
  • OLIJNYK, Halina; DANCHENKO, Yuliya; KORNYTSKA, Larysa a TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI. RESEARCH ON LIGHT RESISTANCE OF THE CHENILLE COTTON FABRICS’ COLORING. 2023-08-24T08:33:46Z. ISSN 1335-0617. Dostupné z: https://doi.org/10.15240/tul/008/2023-3-004
Статті опубліковані у фахових виданнях України
  • Федорків О.П., Бойко В.А., Корницька Л.А. «Використання AI для створення віртуальних художніх екскурсій із підсумовуванням інформації» /«Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (електронне видання). Випуск №75 том 3, 2024 р.http://www.aphn-journal.in.ua/
  • Олійник Г., Данченко Ю., Корницька Л., Расторгуєва М. Дослідження асортиментута технологічних особливостей продукції серії DekoDerDERUFA для оздоблення стіни в сучасному інтер’єрі.// Вісник ХНУ, серія: технічні науки, 2023. №1. – С.145-150.
  • Олійник Г., Корницька Л.,  Данченко Ю., Расторгуєва М. Класифікація меблево-декооративних тканин // Вісник ХНУ, серія: технічні науки, 2023. №3. 
  •  Kornytska,L., Alforof, A, &Honcharuk, V. (2023). Some aspects of adapting the educational process of Ukrainian higher to the education challenges of the XXI Century: a forecast of the future. Futurity Education https //doi org/10 .
  • Корницька Л.А. Кольорознавство в мистецькій освіті. Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (електронне видання). Випуск № 52 том 2, 2022 р. http://www.aphn-journal.in.ua › archive › part_2
  • Корницька Л. А. Практичний аспект у професійній підготовці художників-бакалаврів з декоративного мистецтва / Л. А.Корницька // Мистецька освіта: зміст, технології, менеджмент. Серія: педагогічні науки : зб. наук. пр. – Київ : «Вид-во Людмила», 2021. – Вип.17. – С. 220-231. http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12330

  • Корницька Л.А. Вимоги до професійної компетентності бакалаврів декоративного мистецтва / Актуальні питання мистецької педагогіки: зб. наук. праць. – Хмельницький: ФОП Стрихар А.М., 2020. – Вип. 11. – С.38-43. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9358
  • Корницька Л. А. Копіювання як засіб освоєння стилістики орнаментального мистецтва у процесі вивчення навчальної дисципліни / Л. А.Корницька // Актуальні питання мистецької педагогіки : зб. наук. праць. – Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2017. – Вип. 6. – С.34–39.
  • Корницька Л.А. Біоніка в сучасній науці, мистецтві та освіті / Л.  А. Корницька // Мистецька освіта: зміст, технології, менеджмент : зб. наук. пр. / МІХМД ім. С. Далі, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України / редкол. : В. Ф. Орлов (голова) (Серія: Пед. науки).– Київ : Вид-во ТОВ «ТОНАР», 2017. – Вип. 12. – С. 141–163.
  • Корницька Л. А. «Основи композиції» як базова дисципліна у професійній освіті художника / Л. А. Корницка, М. А. Шавирына–Школяр // Актуальні питання мистецької педагогіки : зб. наук. праць. – Хмельницький : ФОП Стрихар А.М., 2017. – Вип. 6. – С.82–89.
  • Корницкая Л. А. Роль драпировки и методика ее освоения в учебном рисунке для будущих инженеров-педагогов швейного профиля / Л. А. Корницька // Ученые записки Крымского инженерно-педагогического университета. – 2014. – С. 50–56.
  • Корницька Л. А. Про «божественну» пропорцію або правило «золотого перетину» в дизайні одягу / Л. А. Корницька, Ю. С. Олійник // Мистецька освіта: зміст, технології, менеджмент : зб. наук. пр. / Нац. акад. пед. наук України, Ін-т педагогіки, Нац. акад. образотв. мистец. та архіт., Мистец. ін-т худож. моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. – Київ, 2014. – Вип. 9. – С. 240-248.
  • Корницька Л. А. Виховний потенціал етнодизайну у процесі професійної підготовки майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Педагогічний дискурс : зб. наук. праць /гол. ред. І. М. Шоробура. – Хмельницький : ХГПА, 2012 р. – Вип.12. – С. 185 – 189.
  • Корницька Л. А. Значення художньо-естетичної культури у підготовці кваліфікованого робітника швейного профілю [Електронний ресурс] : електронне наук. фах. вид. / Л. А. Корницька // Теорія та методика управління освітою :– 2012. – № 8. – С. 12. – Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ttmuo_2012_8_10
  • Корницька Л. А. Від оцінки знань до оцінки компетенцій майбутніх кваліфікованих робітників у ПТНЗ швейного профілю / Л.А. Корницька // Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців : зб. наук. пр. / редкол. : І. А. Зязюн (голова) та ін. – К. ; Вінниця, 2011. – Вип. 27. – С.118–121.
  • Корницкая Л. А. Дизайн в образовательном процессе инженеров-педагогов швейного профиля / Л. А. Корницкая // Ученые записки Крымского инженерно-педагогического университета. Вып. 32 : Педагогические науки. – Симферополь : НИЦ КИПУ, 2011. – С. 66 – 69.
  • Корницька Л. А. Теорія і практика професійної освіти в контексті розроблення освітньо-професійного стандарту [Електронний ресурс] : електронне наук. фах. вид. / Л. А. Корницька // Теорія і методика професійної освіти. – Київ, 2011. Режим доступу: khnu.km.ua/jspui/bitstream/123456789/1528/1/11koreps.pdf
  • Корницька Л. А. Практикум «Художня обробка текстильних матеріалів» у змісті професійної підготовки інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Молодь і ринок. – 2009. – № 2(49). – С.103–107.
  • Корницька Л. А. Етнографічна практика у змісті професійної освіти майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л.А. Корницька // Професійно-художня освіта України : зб. наук. пр. / редкол. : І. А. Зязюн (голова), В. О. Радкевич, Н. М. Чепурна та ін.]. – К. ; Черкаси, 2008. – Вип. V. – С. 121–127.
  • Корницька Л. А. Використання елементів етнодизайну у підготовці фахівців швейного профілю / Л. А. Корницька // Педагогіка і психологія професійної освіти. – Львів, 2008. – № 4. – 82–92.
  • Корницька Л. А. Впровадження авторського курсу «Художнє проектування одягу» у професійну підготовку інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців : зб. наук. пр. / редкол. : І. А. Зязюн (голова) та ін. – К. ; Вінниця, 2008. – Вип. 20. – С. 356–363.
  • Корницька Л. А. Розвиток творчого мислення майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю на основі етнодизайну / Л. А. Корницька // Таврійський вісник освіти. 2007. – № 1 (17). С. 81–91.
  • Корницька Л. А. Формування навичок дослідницької етнографічної діяльності майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Професійно-художня освіта України : зб. наук. пр. / редкол. : І.А. Зязюн (голова), В. О. Радкевич, Н. М. Чепурна та ін. – К. ; Черкаси, 2007. – Вип. ІV. – С. 176 – 183.
  • Корницька Л. А. Проектування змісту технологічної підготовки інженерів-педагогів швейного профілю з використанням елементів етнодизайну / Л. А. Корницька // Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців : зб. наук. пр. / редкол. : І. А. Зязюн (голова) та ін. Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. – К. ; Вінниця, 2006. – Вип. 12. – С. 323–329.
  • Корницька Л. А. Народні ремесла (ткацтво) – у формуванні професійної майстерності майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Професійно-технічна освіта. – 2006. –№ 2. – С. 23–25.
Навчальні посібники
  • Корницька Л. А. Художнє проектування одягу (історія костюму) : навч. посіб. – Львів : Новий Світ–2000, 2011. – 434 [2] с. Гриф надано МОН України (лист № 1/11-1526 від 22.02.11).
  • Навчальний посібник : курс лекцій «Історія орнаменту» до дисципліни «Орнамент». – Ч. 1 : Електронний аналог друкованого видання ; Сертифікат № 14 е/ 17, 20.06.2017. – 140 с.
  • Навчальний посібник : курс лекцій «Орнамент». – Ч. 2 : Електронний аналог друкованого видання. Сертифікат № 14 е/ 17, 15.02.2018. – 100 с.
Матеріали конференцій
  • Корницька Л.А. Персоналії в історії України ХVІІ – ХVІІІ с. День Соборності України: історико-політологічні дискусії : зб. наук. пр. / гол. ред. Л. Г. Білий. – Хмельницький : Вид-во МАУП, 2024. Вип. 11. 226 с. – С. 116-124.
  • Корницька Л. Орнамент як відображення естетики природи у підготовці майбутніх художників декоративного мистецтва / Професійне становлення особистості : проблеми і перспективи: тези доповідей ХІІ міжнародної науково-практичної конференції . – Хмельницький: ХНУ, 2023. – С.272-274.
  • Корницька Л.А., Олійник Г.С. Наукові дослідження особливостей традиційної борщівської вишивки та її розвиток в умовах сучасності. Збірник тез доповідей за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції: Проблеми та перспективи розвитку науки та освіти України в особливих умовах євроінтеграції. Електронне наукове видання 03-04 травня 2023 р., Вінниця. – С.72-75.
  • Корницька Л.А. Архаїчна універсальність геометричного орнаменту в українському килимарстві. IX Міжнародна науково-практична конференція «Analysis of the problems of science and modern education», 06-08 березня 2023 р., Прага, Чехія. Мистецтвознавство
  • Корницька Л.А., Олійник Г.С. НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ТРАДИЦІЙНОЇ БОРЩІВСЬКОЇ ВИШИВКИ ТА ЇЇ РОЗВИТОК В УМОВАХ СУЧАСНОСТІ.. Тези доповідей учасників Міжнародної науково-практичної конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ОСВІТИ УКРАЇНИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» – С.72-75. 03-04 травня 2023 року м. Вінниця
  • Корницька Л.А. Знаки і символи орнаментального мистецтва. Міжнародна науково-практична конференція : ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ, ОСВІТИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ Збірник тез доповідей 18 серпня 2022 р. м. Полтава, Україна. https://evnuir.vnu.edu.ua › bitstream
  • Корницька Л.А., Приступа Я.О. Комбінаторні композиції як засіб розвитку творчих здібностей майбутніх фахівців декоративного мистецтва спеціалізації «художній текстиль” Збірник наукових праць ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції. Випуск V. – С.34-37 жовтень 2022 р. м. Вінниця.
  • Корницька Л.А. “Робота в матеріалі” як базовий компонент в освіті бакалаврів декоративного мистецтва / Професійне становлення особистості : проблеми і перспективи: тези доповідей ХІ міжнародної науково-практичної конференції . – Хмельницький: ХНУ, 2021. – С.258-260. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11169
  • Корницька Л., Мазур Ю. Техніка трафаретного друку у межах дисципліни “Робота в матеріалі”/ Професійне становлення особистості : проблеми і перспективи: тези доповідей ХІ міжнародної науково-практичної конференції . – Хмельницький: ХНУ, 2021. – С.260-262. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11170
  • Корницька Л.А. Сучасні методи дизайн-проєктування як чинник формування творчо-проєктної компетентності в майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / «СУЧАСНА НАУКА ТА ОСВІТА: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»: тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції . – Старобильськ, 2021. – С.190-193. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11092
  • Корницька Л.А. Декоративне мислення як основна компетентність художника декоративного мистецтва / Л. А. Корницька // Тези доповідей XII-ї Міжнародної науково-практичної конференції “Advancing in research and education”, 07 – 10 грудня 2020 р. – Ля-Рошель, Франція, 2020. – С. 340-343. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9509
  • Корницька Л.А. Національна культура у професійній освіті художника декоративного мистецтва. / Концептуальні проблеми розвитку мистецької освіти: матеріали VІІІ Регіонального науково-практичного семінару. Хмельницький, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академіяи 17-18 березня 2020 року / Упорядники Г.В. Бучківська, Л.В. Павлішена. Хмельницький: ФОП Колісник С.А., 2020. – С. 60-64. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9359
  • Корницька Л.А. Декоративне мислення як основна компетентність художника декоративного мистецтва / Л. А. Корницька // Тези доповідей XII-ї Міжнародної науково-практичної конференції “Advancing in research and education”, 07 – 10 грудня 2020 р. – Ля-Рошель, Франція, 2020. – С. 340-343. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9509
  • KORNYTSKA LARYSA. ETHNO ART EDUCATION AS A CONDITION OF CULTURAL PERSONAL IDENTITY DEVELOPMENT IN THE CULTURAL COMMUNITY OF THE GLOBAL SOCIETY. MODERN TECHNOLOGIES AND DESIGN ART. Edited by Liubov Bovnegra Publishing House of Katowice School of Technology, 2020. – Р. 266-271 http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9355
  • Корницька Л.А. Етнодизайн як передумова екологічної безпеки / Л. А. Корницька // ІІІ Міжнародний конгрес з етнодизайну: Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції: зб. наук. Праць. Кн.3 / редкол. : гол. ред. М.І. Степаненко. – Полтава : ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2019. – С. 204 – 209. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9356
  • Корницька Л.А. Мистецтво стилізації як базовий компонент у професійній освіті бакалаврів декоративного мистецтва / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи : тези доп. Х міжнар. наук.-практ. конф. – Хмельницький : ХНУ, 2019. – С. 224–225.
  • Корницька Л.А. Формування умінь узагальнення у бакалаврів декоративного мистецтва в процесі виконання живописно-декоративного натюрморту / Л. А. Корницька, М. А. Шавиріна-Школяр // Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи : тези доп. Х міжнар. наук.-практ. конф. – Хмельницький: ХНУ, 2019 – С. 231–232.
  • Корницька Л.А. Мистецтво стилізації як базовий компонент у професійній освіті бакалаврів декоративного мистецтва / Л.А. Корницька // Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи: тези доп. Х міжнар. наук.-практ. конф. – Хмельницький: ХНУ, 2019. – С. 224-225. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8329
  • Корницька Л.А. Етнодизайн як передумова екологічної безпеки / Л. А. Корницька // ІІІ Міжнародний конгрес з етнодизайну: Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції: зб. наук. Праць. Кн.3 / редкол. : гол. ред. М.І. Степаненко. – Полтава : ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2019. – С. 204 – 209. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9356
  • Корницька Л.А. Шавиріна-Школяр М.А. Формування умінь узагальнення у бакалаврів декоративного мистецтва в процесі виконання живописно-декоративного натюрморту / М.А. Шавиріна-Школяр, Л.А. Корницька // Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи: тези доп. Х міжнар. наук.-практ. конф. – Хмельницький: ХНУ, 2019 – С. 231-232. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8330
  • Корницька Л.А. Костюм як культурний феномен і мистецьке явище. Соціокультурні тенденції розвитку сучасного мистецтва і дизайну: Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної Конференції. Херсон (5 – 9 листопада 2018 року). / Херсон: ХНТУ, 2018. – С. 260-263. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9354
  • Корницька Л.А. Впровадження засад етнодизайну у професійну освіту бакалаврів декоративного мистецтва. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції: Актуальні проблеми технологічної, професійної освіти, культурології та дизайну, / – Полтава: ПНПУ, 2018 – С. 326-333. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8355
  • Корницька Л. А. Впровадження засад етнодизайну у професійну освіту бакалаврів декоративного мистецтва / Л. А. Корницька // Актуальні проблеми технологічної, професійної освіти, культурології та дизайну : зб. матеріалів всеукраїнської наук.-практ. конф. – Полтава : ПНПУ, 2018 – С. 326–333.
  • Корницька Л. А. Роль стилізації в навчальному процесі художника декоративного мистецтва /Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи : тези доповідей ІХ міжнародної наук.-практ. конф. – Хмельницький : ХНУ, 2017. – С.142–143.
  • Корницкая Л.А. Профессиональное образование как средство сохранения и популяризации культурного наследия / Л. А. Корницкая // Материалы междунар. науч.-практ. конф. (Минск, 28–29 нояб. 2013 г.) в 2 ч., Ч. – Минск, 2014. – С.340–344.
  • Корницька Л. А. Роль спец рисунка у професійній підготовці майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості : матеріали VІІ міжнар. наук.-практ. конф. (Хмельницький, 16–18 жовт. 2013 р.). – Хмельницький, 2013. – С. 214 – 217.
  • Корницька Л. А. Прадавні витоки писанкарства: Феномен писанки в сучасному культурно-освітньому просторі / Л. А. Корницька : матеріали всеукр. наук.-практ. конф. / упорядник ред. В. П. Титаренко/, Полтавський нац. ун-т ім. В. Г. Короленка. – Полтава : Полтав. літератор, 2012 р. – С. 42–51.
  • Корницька Л. А. Системний підхід до оцінювання знань майбутніх кваліфікованих робітників швейного профілю / Л.А. Корницкая // Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання : матеріали всеукраїнської (звітної) наук.-практич. конф., (Київ, 18–19 квітн. 2011 р.). – С. 82–84.
  • Корницька Л. А. Щодо створення стандарту професійно-технічної освіти з підготовки кваліфікованих робітників напрям «Швейне виробництво» / Л.А. Корницкая // П’яті міжнародні наукові читання, присвячені пам’яті академіка С. Я. Батишева : матеріали V міжнарод. наук. конф.: Проблеми і досвід удосконалення професійної освіти в сучасних умовах, (Київ, 7–8 вересня 2011 р.),   – С. 276 – 284.
  • Корницька Л. А. Модульна система навчання у формуванні професійно мобільного кваліфікованого робітника / Л. А. Корницька // Система роботи ПТНЗ з формування професійно мобільного кваліфікованого робітника : матеріали всеукраїнської наук.-практич. конф., (Кривий Ріг, 23–24 лист. 2011 р.) на базі Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. – №1. – Кривий Ріг, 2011. – С. 68–70.
  • Корницька Л. А. Освітні витоки професіоналізму / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості : матеріали VІ міжнар. наук.-практ. конф., (Хмельницький, 24–26 жовт. 2011 р.). – Хмельницький, 2011. – С. 157 – 160.
  • Корницька Л. А. Система оцінювання кваліфікованих робітників на компетентнісній основі  / Л.А. Корницкая // Система підвищення функціональної компетентності керівників професійно-технічних навчальних закладів : матеріали наук.-практич. семінару (Київ, 19 жовтн. 2011 р.,) / Інститут професійно-технічної освіти НАПН України/ за заг. ред. В. О. Радкевич, В .І. Свистун. – К. : ІПТО НАПН України, 2011. – С. 61–63.
  • Корницька Л. А. Мистецькі лекції як педагогічна умова творчого зростання майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю : зб. матеріалів VI мистецько-педагогічних читань памяті О. П.  Рудницької. – Чернівці : Зелена Буковина, 2010. – С.237–238
  • Корницька Л. А. Етнодизайн як засіб формування професійної компетентності і духовно-ціннісного виховання майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Духовно-моральне виховання і професіоналізація особистості: виклики ХХІ століття : матеріали VІІ міжнар. наук.-метод. конф. 29–30 жовт. 2010 р., / Інституту інноваційних технологій і МОН України, Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки і змісту освіти. – К. ; Вінниця, 2010. – С. 130–136.
  • Корницька Л. А. Формування професійної компетентності майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю на засадах етнодизайну / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості : матеріали V міжнар. наук.-практ. конф. – Хмельницький : Авіст, 2009. – С. 171–174.
  • Корницька Л. А. Педагогічні засади використання етнодизайну у підготовці майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Професійно-мистецька школа у системі національної освіти : матеріали міжнар. наук.-практ. конф., (Мала Білозірка, Запорізької обл., 1–3 жовт. 2008 р.). – К. ; Чернівці, 2008. – С. 361–364.
  • Корницька Л. А. Використання традиційного народного вбрання у професійному навчанні інженерів-педагогів швейного профілю / Л .А. Корницька // Виховний потенціал українського народного мистецтва, фольклору, обрядовості та звичаїв у роботі навчально-виховних закладів : матеріали всеукраїнського наук.-метод. семінару / АПН України, Ін-т пед. освіти і освіти дорослих, Хмельниц. гуманітарна академія. – Хмельницький, 2008. – С. 54–57.
  • Корницька Л. А. Використання етнодизайну у підготовці майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Теорія і практика професійно-технічної освіти в контексті інтеграції України в європейський освітній простір : тези звітної наук.-практ. конф. – К. : всеукр. інформ.-аналіт. Центр ПТО, 2008. – Ч.2, – С. 81–85.
  • Корницька Л.А. Професійна підготовка інженерів-педагогів швейного профілю на засадах етнодизайну / Л. А. Корницька // Модернізація освіти : пошуки, проблеми, перспективи : матеріали ІІ міжнар. наук.-практ. конф. 28–31 трав. 2007 р., – К. ; Масандра, 2007. – С. 125–126.
  • Корницька Л. А. Формування знань з етнодизайну у професійній підготовці майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості : матеріали ІV міжнар. наук.-практ. конф. (Хмельницький, 24–26 жовт. 2007 р.). – Хмельницький, 2007. – С. 172–176.
  • Корницька Л. А. Виховне значення народного мистецтва в професійній освіті інженера-педагога швейного профілю / Л. А. Корницька // Зміст громадянської освіти і виховання : матеріали міжнар. наук.-практ. конф., (Херсон, 14–15 верес. 2006 р.). – Херсон, 2006. – С. 75–77.
Статті у вітчизняних наукових журналах  і збірниках наукових праць
  • Корницька Л.А. Залучення цінностей української культури у процес практичної підготовки студентів спеціалізації «художній текстиль» / Збірник наукових праць «Етнодизайн у контексті відродження української національної ідентичності та європейської інтеграції». – Полтава: ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2024. – С. 178 – 183.
  • Корницька Л.А., Гаруліч В.В. Образ «Мадонни з немовлям» у європейській та українській образотворчості – дослідницький аспект в межах дипломного проєктування. Проєктування змісту і технологій художньо-графічної підготовки та художньо творчої діяльності здобувачів вищої освіти (студентів) і молодих учених: Збірник наукових праць / С.Д. Цвілик (голова) [та ін.]. Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024. Вип. 3. 197 с. – С. 51-53.
  • Корницька Л. Пекарська Д. Колористичні можливості сучасних технік декоративного живописного письма. Науково-методичний журнал Педагогічний вісник Поділля №3 (2022)
  • Корницька Л.А. Орнамент у становлені особистості фахівця декоративного мистецтва / Л. А. Корницька // Професійне становлення особистості : психол.-пед. наук. журн. – Хмельницький : ХНУ, 2015. – № 4. – С. 213–218.
  • Корницька Л. А. Етнокультурні традиції у професійній підготовці фахівців швейного профілю / Л. А. Корницька // Етнодизайн: Європейський вектор розвитку і національний контекст : зб. наук. пр. / редкол.: гол. ред. М. І. Степаненко, упоряд. і відп. ред. Є. А. Антонович, В. П. Титаренко [та ін.]. – Полтава : ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2014. – С. 297–300.
  • Корницька Л. А. Творчі засади використання етнодизайну у професійній підготовці інженерів-педагогів швейного профілю/ Л. А. Корницька // Становлення і розвиток етнодизайну: український та європейський досвід : зб. наук. праць : Вип. І / Є. А. Антонович (голова) [та ін.]. – К. : Наук. Світ, Книга–1, 2011. – С. 189–195.
  • Корницька Л. А. Формування професійної майстерності у майбутніх інженерів-педагогів швейного профілю засобами етнодизайну / Л. А. Корницька // Дидактика професійної школи : зб. наук. пр. / редкол. : С.У. Гончаренко (голова), В. О. Радкевич, І. Є. Каньковський та ін. – Хмельницький : ХНУ, 2006. – Вип. 4. – С. 138–142.
  • Корницька Л. А. Етнодизайн як передумова екологічної безпеки/ Л. А. Корницька // Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції. – Кн. 3 : зб. наук. праць /  редкол. : гол. ред. М. І. Степаненко. – Полтава : ПНПУ імені В.Г. Короленка,  – С. 204 – 209.
Статті у закордонних журналах та збірниках наукових праць (монографіях)
  • Kornytska, L., Alforof, A., & Honcharuk, V. (2023). Some aspects of adapting the educational process of ukrainian higher education to the global challenges of the XXI Century: a forecast of the future. Futurity Education, 3(2). 122-133. https://doi.org/10.57125/FED.2023.06.25.08
  • RESEARCH ON LIGHT RESISTANCE OF THE CHENILLE COTTON FABRICS’ COLORING / Halina Olijnyk, Yuliya Danchenko and Larysa Kornytska // Vlakna a textil Journal. 2023.
  • KORNYTSKA LARYSA. ETHNO ART EDUCATION AS A CONDITION OF CULTURAL PERSONAL IDENTITY DEVELOPMENT IN THE CULTURAL COMMUNITY OF THE GLOBAL SOCIETY. MODERN TECHNOLOGIES AND DESIGN ART. Edited by Liubov Bovnegra Publishing House of Katowice School of Technology, 2020. – Р. 266-271 http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9355
  • ETHNO ART EDUCATION AS A CONDITION OF CULTURAL PERSONAL IDENTITY DEVELOPMENT IN THE CULTURAL COMMUNITY OF THE GLOBAL SOCIETY. MODERN TECHNOLOGIES AND DESIGN ART. Edited by Liubov BovnegraPublishing House of Katowice School of Technology, 2020. – Р. 266-271 http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9355
Методичні розробки
  • Корницька Л. А. Методичні рекомендації до виконання курсової роботи (міждисциплінарної) з художньої обробки деревини / текстильних матеріалів для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Л.А. Корницька. – Хмельницький: ХНУ, 2022. – 23 с.

  • Корницька Л. А. Методичні вказівки до виконання практичних і самостійних робіт з дисципліни «Кольорознавство» для студ. спец. 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Л. А. Корницька. – Хмельницький : ХНУ, 2020. – 53 с.
  • Корницька Л. А. Програма і методичні вказівки пленерно-живописної практики для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Л. А. Корницька. – Хмельницький : ХНУ, 2020. – 20 с.
  • Корницька Л. А. Методичні рекомендації щодо виконання та захисту дипломного проекту на здобуття першого (бакалаврського) рівня для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Укладач: Л. А. Корницька. – Хмельницький, 2020. – 36 с.
  • Корницька Л. А. Методичні вказівки музейної практики (з вивчення творів декоративно-прикладного мистецтва) для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Л. А. Корницька. – Хмельницький : ХНУ, 2019. – 17 с.
  • Корницька Л. А. Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Орнамент» для студ. спец. 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / Л. А. Корницька. – Хмельницький : ХНУ, 2018. – 44 с.

Участь у виставках художніх творів

  • Виставка художніх творів «На хвилі творчого мистецтва», м. Хмельницький, 2024 р. (подяка).
  • Виставка творчих робіт «Wind of Art», м. Хмельницький, 2023 р. (подяка).
  • Виставка художніх творів «Сходинки творчості», м. Хмельницький, 2023 р. (подяка).
  • Всеукраїнська виставка творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «З любов’ю до України», м. Стрий, 2022 р. (грамота).
  • І Всеукраїнська виставка творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «З любов’ю до України», м. Стрий, 2021 р. (грамота).
  • V Всеукраїнське трієнале «Український фолькмодерн» 29 вересня – 24 жовтня 2021 року, м. Чернівці, Центр культури «Вернісаж»
  • І Міжнародне ТРІЄНАЛЕ 2020-2021 Участь у творчому проєкті-конкурсі Національної спілки художників України «ART NOVА» –  «У краю сірих перлин»  – твір декоративно-прикладного мистецтва «Ранкова тиша», листопад 2020 р.
  • Виставка художніх виробів, 22 січня 2020 р., м. Гусятин Тернопільської обл. з нагоди святкування Дня Соборності України
  • Третє Всеукраїнське трієнале сучасного декоративно-ужиткового мистецтва «Від Землі-до Сонця», 12 жовтня 2020 р. м. Чернівці
  • Всеукраїнська виставка “ЕНЕЇДА” до 250-річчя від дня народження Івана Котляревського, Полтавська обласна організація НСХУ, м. Полтава з 25 жовтня по 30 листопада 2019 р.

Авторське право на твір

  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: Літературний письмовий твір з ілюстрацією Сни мого міста”, № 129782 від 10.09.2024 р. (у співавторстві з Міщенко О. В., Пястук О. В.);
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: Літературний письмовий твір з ілюстрацією “Мій рідний край”, № 129781 від 10.09.2024 р. (у співавторстві з Міщенко О. В., Пястук О. В.);
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: Літературний письмовий твір з ілюстрацією “Веселка”, № 129780 від 10.09.2024 р. (у співавторстві з Міщенко О. В., Пястук О. В.);
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: Літературний письмовий твір наукового характеру ІСТОРІЯ ОРНАМЕНТУ. Курс лекцій з дисципліни «Орнамент» для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація № 119402 від 30.05.2023 р.;
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір: Літературний письмовий твір наукового характеру ОРНАМЕНТ. Курс лекцій з дисципліни «Орнамент» для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація № 119400 від 30.05.2023 р.;
  • Свідоцтво про реєстрацію авторського права на Літературний письмовий твір наукового характеру «Художнє проєктування одягу» № 112636 від 11.04.2023 р.

Участь у наукових товариствах і громадська діяльність

Керівництво творчою та науковою діяльністю здобувачів вищої освіти

ІV Міжнародний дво-туровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лютий Фест» (29 лютого 2024 року):

  • Ст. гр. ДМ-3с-23-1 Андрій Масон – гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Зимовий сон».
  • Ст. гр. ДМ-19-1 Назар Шевчук – I місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, панно «Геометричні роздуми».
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Вікторія Гончар – IІ місце в номінації образотворче мистецтво, пейзаж.
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Нікіта Герасименко – IІ місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, трафаретний друк на тканині, серветка «Графічні ритми».

ХІV Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2024», 02.04.2024

ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «AVANGARDArt» (31 жовтня 2023 року):

  • Ст. гр. ДМс-21-1 Наталія Гордей – Гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була».
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Марія Бородкіна – Гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Квіти весни».
  • ст. гр. ДМ-20-1 Яна Приступа – І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Зачарований ліс».
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Вікторія Гаруліч – ІІІ місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, трафаретний друк.
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Вікторія Гончар – ІІІ місце в номінації образотворче мистецтво, міфологія «Чаклунка».

Весняний семестр 2023 р.

  • Ст. гр. ДМ-20-1 Марія Бородкіна – Гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Українка».
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Вікторія Гончар – І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, батік, картина «Таємнича квітка».
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Нікіта Герасименко – І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нетканий гобелен, картина «Перерване буття».
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Евеліна Марчак – І місце в номінації образотворче мистецтво «міфологія», графіка «Українська відьма».
  • Ст. гр. ДМ-21-1 Олександра Красовська – І місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» картина «Дерево мого роду».
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Вікторія Гаруліч – І місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво», картина «Дивний птах».
  • Ст. гр. ДМ-17 Ірина Будькова – грамота за перемогу у номінації «історичний жанр в текстилі».
  • Ст. гр. ТНм-22 Дарина Вінявська – грамота за перемогу у номінації «текстильна мозаїка»

Міжнародний художній конкурс «Українська МІФОЛОГІЯ» (2023 р.) Національний музей українського народного декоративного мистецтва (м. Київ, вул. Лаврська, 9)

  • Ст. гр. ДМ-22-1 Юліана Острівська – Диплом фіналіста ;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Аліна Гуцалюк – Диплом фіналіста;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Михайло Багрій – Диплом фіналіста;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Юлія Химич – Диплом учасника;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Анастасія Мручківська –  Диплом учасника;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Альона Михайлик – Диплом учасника;
  • Ст. гр. ДМ-22-1 Вікторія Гончар – Диплом учасника.

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам’яті Марії Примаченко «Чарівний світ українського мистецтва» 20.02.2023 р.

  • Ст. гр. ДМ-20-1 Вікторія Гаруліч – І місце, Диплом Переможця.
  • Ст. гр. ДМ-21-1 Олександра Красовська – І місце, Диплом Переможця.

ІІ Міжнародний дво-туровий художній конкурс «Акварель» (2022 р.)

  • Ст. гр. ДМ-19-1 Діана Пекарська – І місце, в номінації «декоративно-прикладне мистецтво», картина «Дівчина з писанками».
  • Ст. гр. ДМ-20-1 Вікторія Гаруліч – Гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво, нитяна графіка, картина «Квіти у волоссі».

Конкурс творчих робіт «Prime Art», який проводився Вищою технічною школою в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (2020 р.):

  • Ст. гр. ТНм-19-1 Янчак Анастасія –  сертифікат учасника, конкурсний напрямок – декор в інтер’єрі (hand made).
  • Ст. гр. ДМ-18-1 Катерина Рябець – Гран-прі в номінації декоративно-прикладне мистецтво