ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання)

17 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання), яка проводилася на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

Співорганізаторами проведення ІІІ етапу олімпіади з технологій (трудового навчання) є: Хмельницький національний університет (ректор С. Матюх) та Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (ректор В. Очеретянко). Науково-педагогічні працівники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Ірина Андрощук, активно долучилися до організації та проведення олімпіади. Координатором й співорганізатором олімпіади від Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти є методист трудового навчання, технологій та креслення науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ніна Павич.

ВІДЕО ПРО ЗАХІД

ГАЛЕРЕЯ

25 лютого 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання), яка проводилася на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

Співорганізаторами проведення ІІІ етапу олімпіади з технологій (трудового навчання) є: Хмельницький національний університет (ректор С. Матюх) та Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (ректор В. Очеретянко). До організації та проведення олімпіади активно залучені науково-педагогічні працівники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Ірина Андрощук. Починаючи з 1998-1999 навчального року викладачі кафедри систематично залучаються до підготовки і проведення олімпіади з трудового навчання. У різні роки головою журі були Ігор Каньковський, Ігор Андрощук, Ірина Андрощук. У 2022–2023 навчальному році головою журі є доктор педагогічних наук, професор Ігор Андрощук, який за час своєї педагогічної діяльності у Шепетівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті підготував близько 10 призерів ІІІ етапу та 2 призери ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Координатором й співорганізатором олімпіади з трудового навчання від Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти є методист трудового навчання, технологій та креслення науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ніна Павич, яка є співавтором навчальних програм, підручників, робочих зошитів з трудового навчання для учнів закладів загальної середньої освіти.

Олімпіада відбулася на високому рівні у дружній обстановці й комфортних умовах, дякуючи ректору Хмельницького національного університету – Сергію Матюху, проректору з наукової роботи ХНУ – Олегу Синюку, проректору з АГР та виробничого навчання – Анатолію Фомову, координатору проведення учнівських олімпіад – Тетяні Надопті. Реєстрацію учасників олімпіади було розпочато о восьмій годині в холі бібліотеки Хмельницького національного університету. Члени організаційного комітету та студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва зустрічали учнів та їх супроводжуючих у стінах закладу, надавали інформацію стосовно часових рамок, локацій для проведення етапів олімпіади та інших особливостей проведення заходу.

З результатами олімпіади можна ознайомитися за покликанням https://olimp.hoippo.km.ua/

У відео за покликанням https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0sX1tEJF12A3fTxyRSzoMgPrvjsttdNFmujRb8FWcxvTwELq1kUU6yMCDfSsC1JBDl&id=100001192708288 на сторінці соціальної мережі Facebook можна ознайомитися з підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на базі випускових кафедр Хмельницького національного університету.

ВІДЕО ПРО ЗАХІД

ГАЛЕРЕЯ