Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика

Особливості вступної кампанії 2022 року:

• У 2022 році ЗНО замінено національним мультипредметним тестом (НМТ) = українська мова + математика + історія України;
  • Мотиваційний лист необхідний для всіх вступників на всі рівні освіти.

Для вступників шкіл зарахування здійснюватиметься:

• на бюджет – на основі національного мультипредметного тесту (НМТ) та мотиваційного листа або результатів ЗНО 2019-2021;
  • на контракт – на основі мотиваційного листа або результатів ЗНО 2019-2021. Інформаційні матеріали щодо національного мультипредметного тесту за посиланням

З актуальною інформацією стосовно термінів подачі документів для випускників шкіл можна ознайомитися за посиланням нижче:

УМОВИ ВСТУПУ ТА ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ

Для випускників коледжів та технікумів зарахування здійснюватиметься:

• на бюджет – за результатами ЗНО (НМТ) з української мови і літератури (української мови) та математики;
  • на контракт – за результатами ЗНО  2019-2021 р. з української мови і літератури (української мови) та математики, історії, іноземної мови, географії, біології, фізики, хімії (на вибір вступника) або НМТ 2022 року.

УВАГА: Подати заявку на додаткову сесію НМТ можна з 10.06 по 20.06

З актуальною інформацією стосовно термінів подачі документів для випускників коледжів та технікумів можна ознайомитися за посиланням нижче:

УМОВИ ВСТУПУ ТА ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ

Для вступників до магістратури зарахування здійснюватиметься:

• на бюджет – на основі фахового іспиту та мотиваційного листа;
  • на контракт – на основі мотиваційного листа.

З актуальною інформацією стосовно термінів подачі документів для випускників до магістратури можна ознайомитися за посиланням нижче:

УМОВИ ВСТУПУ ТА ХРОНОЛОГІЧНІ РАМКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО МАГІСТРАТУРИ