Неформальна освіта та академічна мобільність

Положення про порядок визнання та перезарахування результатів навчання здобувачів вищої освіти у Хмельницькому національному університеті

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу у Хмельницькому національному університеті

Презентаційний матеріал для здобувачів “Що таке неформальна освіта?”

Договір про співпрацю з реалізації програм внутрішньої академічної мобільності учасниками освітнього процесу із Кременецькою обласною гуманітарно- педагогічною академією імені Тараса Шевченка

ПЕРЕЛІК ПЛАТФОРМ З ВІДКРИТИМИ НАВЧАЛЬНИМИ КУРСАМИ:

ВЕБІНАР “НАРОДНА ЛЯЛЬКА З ПАПЕРОВИХ СЕРВЕТОК ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ ДИТИНИ” (2022 р.)

ВЕБІНАР АКАДЕМІЇ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ “ОНОВЛЕННЯ ТА ДОПОВНЕННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН” (2022 р.)

ВЕБІНАР АКАДЕМІЇ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ “ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН” (2022 р.)

ВЕБІНАР “ПОДІЛЬСЬКА ТРАВЛЕНА ПИСАНКА ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЛЮДСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ” (2022 р.)

ОНЛАЙН-КУРС “ЗНАЙ СВОЮ УКРАЇНУ. РІЗДВО” (2022 р.)

НАВЧАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КУРС: “БАЗОВІ ПРАВИЛА ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ” (2021 р.)