Участь студентів та викладачів кафедри теїнологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у вебінарі-практикумі “Народна текстильна лялька як засіб виховання дитини”

28 березня 2024 року викладачі кафедри теїнологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва к.пед.н., доцент Лариса Крницька, к.пед.н., доцент Вікторія Хренова, к.пед.н., ст. викладач Олена Самборська та ст. гр. ТН-21, що навчаються за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у вебінарі-практикумі “Народна текстильна лялька як засіб виховання дитини”.

У якості спікера вебінару-практикуму виступила Красильникова Ірина Валеріївна, майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

В межах вебінару Іриною Красильниковою було розглянуто чинники виникнення та розвитку ляльки, класифікацію та види ляльок-іграшок. Охарактеризовано обрядові ляльки Поділля та проведено майстер-клас з виготовлення текстильної ляльки.

Під час майстер-класу детально охарактеризувала матеріали та інструменти, що використовуватимуться для виготовлення ляльки. Показала процес її виготовлення з акцентами на особливостях та технологічних умовах виконання операцій.

Презентація до вебінару-практикуму:

Відео майстер-клас з виготовлення текстильної ляльки:

Дякуємо Ірині Валеріївні за пізнавальний та корисний для майбутніх вчителів трудового навчання майстер-клас. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.