Гостьові лекції

Лекція Ірини Шляхової для здобувачів спеціальності «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» на тему: «Практична підготовка здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» (09.06.2022 р.)


Лекція майстра виробничого навчання Державного навчального закладу “Лісоводський ПАЛ” Кобилянської Катерини Анатоліївни на тему “Оздоблення одягу аплікаціями з хусток” (01.06.2022 р.)


Лекція майстрині з вишивки та писанкарства Каспрової Ірини Павлівни на тему “Знаки-обереги в реальному житті” (27.05.2022 р.)


Лекція кандидата мистецтвознавства, професора, завідувача кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв (м. Львів) Печенюк Таміли Григорівни на тему “Гармонія кольору (24.05.2022 р.)


Лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії Штефан Людмили Володимирівни на тему “Формування професійних дій у сучасних умовах стану суспільства” Штефан Людмили Володимирівни (20.05.2022 р.)


Лекція викладача спеціальних дисциплін Хмельницького політехнічного коледжу Шевчука Олега Івановича на тему: “Альтернативні джерела енергії на автомобільному транспорті”. (18.05.2022 р.)


Лекція к. т. н., доцента Д’яконова Василя Івановича для бакалаврів та магістрів спеціальностей 014 Середня освіта трудове навчання та технології, інформатика, 023 Образотворче мистецтво. Декоративне мистецтво у межах навчальної дисципліни «Технологія обробки матеріалів з практикумом» (16.05.2022 р.)


Лекція старшого викладача кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста трудового навчання Павич Ніни Миколаївни на тему «Особливості організації та реалізації STEM-проєктів на уроках трудового навчання/технологій. Освітнє середовище» (16.05.2022 р.)


Лекція доктора філософії, викладача кафедри інноваційних та інформаційних технологій в галузі освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Семенова Євгена Костянтиновича на тему «Оцифрована молодь» (12.05.2022 р.)


Лекція кандидата мистецтвознавства, доцента Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Володимира Петровича Халайцана “Світоглядні основи мистецтва паркобудування в культурному житті Поділля кінця ХVІІІ-початку ХХ століття” (09.05.2022 р.)


Лекція Гайдамахи Р.М., вчителя трудового навчання та інформатики Колодіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради, методиста відділу освіти Скалатської міської ради на тему «Організація освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах з використанням дистанційних технологій» (05.05.2022 р.)


Лекція доктора педагогічних наук, професора, декана Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Бучківської Галини Вікентіївни “Творча спадщина Ніни Косарєвої – заслуженої майстрині народного мистецтва України” (04.05.2022 р.)


Лекція доктора педагогічних наук, професора, заступника декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бахмат Наталії Валеріївни на тему «Цифрові технології як засіб реалізації творчої педагогічної діяльності педагога» (23.02.2022 р.)


Лекція доктора хабілітованого, професора, завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) Маріуша Шнядковського на тему «Цифрові компетентності вчителів у сучасних освітніх стратегіях» (22.02.2022 р.)


Майстер-клас майстра декоративно-ужиткового мистецтва, кандидата педагогічних наук, доцента Красильникової І. В. для здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика»(23.12.2021 р.)


Майстер-клас подільського художника Сергія Школяра “Особливості акрилового живопису на папері” для здобувачів вищої освіти ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” (16.12.2021 р.)


Лекція фотохудожника, члена національної спілки фотохудожників України Сергія Аніськова для здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”(08.12.2021 р.)


Лекція д. пед. н, професора Гладкової Валентини Миколаївни для бакалаврів та магістрів спеціальності 014 Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика у межах навчальної дисципліни «Теорія та методика профорієнтаційної роботи»(07.12.2021 р.)


Лекція д. пед. н., професора Гладкової Валентини Миколаївни для магістрів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) у межах навчальної дисципліни “Педагогічний менеджмент” (02.12.2021 р.)


Лекція художниці, учительки образотворчого мистецтва Лідії Солодар для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”(13.10.2021 р.)


Лекція д. пед. н., професора Лузана Петра Григоровича на тему «Планування педагогічного дослідження» у межах навчальної дисципліни «Методологія і організація науково-педагогічних досліджень»(28.09.2021 р.)


Лекція вчителя профілю “Основи кулінарії” Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тетяни Єрмилівни Алсаабі для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”(17.09.2021 р.)


Лекція доктора наук, професора, завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) Маріуша Шнядковського на тему «Підготовка педагогів для професійно-технічної освіти в Польщі. Вибрані аспекти»(28.05.2021 р.)


Лекція д. пед. н., професора Української інженерно-педагогічної академії Штефан Людмили Володимирівни на тему «Інновації у сучасній освіті»(23.04.2021 р.)


Лекція к. пед. н., методиста Державного навчального закладу “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” Дрозіч Ірини Анатоліївни на тему «Методична робота в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)(25.11.2020 р.)


Лекція д. пед. н., професора Радкевич Валентини Олександрівни на тему «Розвиток професійної та фахової передвищої освіти в умовах трансформаційних процесів» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) (04.11.2020 р.)