Участь викладачів кафедри у міжуніверситетському семінарі «Особливості розробки та вдосконалення освітніх програм у контексті забезпечення акредитаційних вимог»

28 лютого 2025 року на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, відбувся міжуніверситетський семінар «Особливості розробки та вдосконалення освітніх програм у контексті забезпечення акредитаційних вимог».

Розпочав зустріч доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій, проректор із стратегічного планування та наукової роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка Микола Курач. Він коротко охарактеризував проблематику семінару, представив його учасників.

Від Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка участь у семінарі взяли: декан гуманітарно-технологічного факультету, к.пед.н., доцент Олександр Омельчук; зав. кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій, к.пед.н., доцент Ірина Цісарук; к.пед.н. доцент кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій Марія Олексюк; к.пед.н. доцент кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій Степан Шабага, а також представники інших структурних підрозділів закладу.

Від кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету у семінарі взяли участь: д.пед.н., професор Ігор Андрощук; д.пед.н., професор Ірина Андрощук; к.пед.н., в.о. зав. кафедри, ст. викладач Олена Самборська, к.пед.н., доцент Лариса Корницька; к.пед.н., доцент Вікторія Хренова; к.пед.н., доцент Олександр Лівшун, ст. викладач Богдан Крулик; ст. викладач Сергій Дубовик.

Доповіді учасників семінару в контексті проблематики семінару розкривали питання, пов’язані з особливостями розробки та змістом міждисциплінарних освітніх програм, описом процедури присвоєння професійної кваліфікації у програмах, кадровим забезпеченням та його відповідністю освітнім компонентам програми тощо. Всі присутні мали можливість задати питання доповідічам та поділитись власним поглядом та досвідом впровадження змін в освітній процес відповідно до викликів сьогодення.

Під час зустрічі також було обговорено зміст проєктів освітніх програм кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва: «Середня освіта. Технології та інформатика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, «Декоративне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Щиро дякуємо колегам за змістовну та плідну зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю.