Зустріч викладачів кафедри із учнями Хмельницького професійного ліцею № 8

16 травня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина Андрощук, Лариса Корницька та Олена Самборська провели профорієнтаційний захід із учнями Хмельницького професійного ліцею № 8.

Під час зустрічі було презентовано особливості освітнього процесу за освітньо-професійними програмами кафедри “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”, “Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)” для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Наголошено на особливостях вступної кампанії-2022. Також учасники зустрічі мали нагоду отримати відповіді на питання, що їх цікавили.

Дякуємо адміністрації Хмельницького професійного ліцею № 8 за організації зустрічі!