Гостьова лекція старшого викладача кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста трудового навчання Павич Ніни Миколаївни на тему «Особливості організації та реалізації STEM-проєктів на уроках трудового навчання/технологій. Освітнє середовище»

16 травня 2022 року для здобувачів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології» відбулася гостьова лекція старшого викладача кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста трудового навчання Павич Ніни Миколаївни на тему «Особливості організації та реалізації STEM-проєктів на уроках трудового навчання/технологій. Освітнє середовище».

Щиро дякуємо старшому викладачу кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста трудового навчання Павич Ніні Миколаївні за змістовну й актуальну лекцію й зосередження уваги на практичному спрямуванні реалізації STEM-проєктів під час уроків трудового навчання у закладах загальної середньої освіти.