Відбулася гостьова лекція к.т.н., доцента Д’яконова Василя Івановича для бакалаврів та магістрів спеціальності 014 Середня освіта трудове навчання та технології, інформатика, 023 Образотворче мистецтво. Декоративне мистецтво, у межах навчальної дисципліни «Технологія обробки матеріалів з практикумом»

16 травня 2022 року у межах навчальної дисципліни «Технологія обробки матеріалів з практикумом» відбулася лекція Д’яконова Василя Івановича – к.т.н., доцента, доцента кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Харківського Державного біотехнологічного університету на тему «Комплексна оцінка екологічної безпеки і нові підходи технологічного рішення  проблеми  утилізації опалого листя» для бакалаврів та магістрів спеціальності 014 Середня освіта трудове навчання та технології, інформатика та 023 Образотворче мистецтво. Декоративне мистецтво.