19 травня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва І.В. Андрощук, І.П. Андрощук і Г.В. Красильникова взя участь у Міжнародному науково-методологічному інтернет-семінарі «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів» на базі Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету.

Тематичні напрями роботи семінару:

1.  Порівняльна професійна педагогіка та кроскультурні діалоги.

2.  Глобалізаційні виміри розвитку професійної освіти, педагогічної освіти та освіти дорослих.

3.  Стратегії міжкультурної комунікації в освіті.

4. Професійний розвиток фахівців в умовах освіти впродовж життя: порівняльний аналіз.

5. Забезпечення якості професійної підготовки педагогічного персоналу у зарубіжних країнах.

6.  Сучасні підходи до навчання іноземних мов і культур.

Щиро дякуємо за високий рівень організації і проведення Міжнародного науково-методологічного інтернет-семінару «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів» очільнику Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету, доктору педагогічних наук, професору Бідюк Н.М.