Старший викладач кафедри Богдан Крулик – переможець обласної виставки-конкурсу художніх виробів “Кращий твір року”

19 травня 2022 року відбулось урочисте нагородження переможців обласної виставки-конкурсу художніх виробів «Кращий твір року», організоване Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва та Хмельницьким обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На виставку-конкурс старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдан Крулик представив два декоративних натюрморти, виконані акриловими фарбами на полотні розмірами 60х40 см та 30х40 см відповідно.

Рішенням журі обласної виставки-конкурсу художніх виробів «Кращий твір року» було прийнято нагородити старшого викладача кафедри Богдана Крулика дипломом за зайняте IІ місце у номінації «декоративний розпис, батик, писанкарство».

Вітаємо Богдана Крулика із нагородою та бажаємо подальших творчих успіхів!