Організація онлайн-майстерок з нагоди Дня вишиванки викладачами кафедри для учнів НВО № 23 м. Хмельницького

19 травня 2022 року викладачі кафедри Вікторія Хренова та Олена Самборська створювали святкову атмосферу для учнів Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького з нагоди Дня вишиванки, який в Україні відзначають щорічно у кожен третій четвер травня.

Хренова Вікторія Валеріївна, к. пед. н., доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету завітала на урок трудового навчання до учнів 5 класу із онлайн-майстеркою з виготовлення сорочки-орігамі. Учні із задоволенням працювали над виготовленням святкової тематичної листівки, фантазували над орнаментом для сорочки-орігамі, дізнались про вишивку на нетрадиційних поверхнях, зокрема, на деревині, переглянули студентські творчі роботи.

Самборська Олена Валентинівна, к. пед. н., старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету провела онлайн-майстерку з виготовлення листівки до Дня вишиванки. Учні дізнались про історію свята, цікаві факти про історію української вишиванки, дружно попрацювати над виготовленням листівки-сорочки, оздобленої аплікацією з паперу. В результаті кожен учасник виконав святкову листівку, а окремі учні встигли виконати і дві, і три роботи.

Щиро дякуємо колективу та творчим учням Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького за плідну співпрацю!