Проведення практичного заняття для учнів Хмельницької школи мистецтв “Озерна” старшим викладачем кафедри Богданом Круликом

11 травня 2022 року старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Крулик Богдан Володимирович провів практичне заняття з учнями третього класу відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької школи мистецтв «Озерна». Зустріч організована у дистанційному форматі за допомогою платформи ZOOM.

Тема практичного заняття стосувалась натурного зображення з подальшою його стилізацією та інтерпретацією в межах дисципліни “Рисунок”. У вступній частині було розглянуто досвід виконання таких завдань здобувачами вищої освіти Хмельницького національного університету, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Богдан Крулик також ознайомив учнів із галереєю робіт іт студентів. Далі проведено аналіз та порівняння різних підходів до рисування та зображувальної мови кожного способу.

В основній частині учням запропоновано виконати вправу, суть якої полягала у виконанні одного і того ж простого натюрморту трьома способами: традиційний рисунок, стилізація та інтерпретація. Пояснення завдання проводилось через демонстрацію екрану графічного планшету, тому учні мали змогу бачити педагогічний малюнок в реальному часі і паралельно виконувати завдання.

Зразки виконаних учнівських робіт