Участь викладачів та здобувачів у вебінарі «Народна лялька з паперових серветок як засіб національного виховання дитини»

10 травня 2022 року викладачі кафедри Вікторія Хренова, Олена Самборська та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» взяли участь у майстер-класі з виготовлення народної ляльки з паперових серветок в межах вище згаданого заходу.

За доброю традицією співпраці між нашими закладами освіти, проводила майстер-клас – Красильникова Ірина Валеріївна, майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Під час майстер-класу мисткиня розкрила сутність поняття «іграшка», розповіла про види ляльок та їх роль у житті дитини.

Детально охарактеризувала матеріали, які потрібно підготувати для виготовлення народної ляльки відповідно до заявленої теми. Поетапно охарактеризувала весь процес та зупинилася на всіх особливостях технології в ході виготовлення лялечки, як лагідно весь час називала свій виріб сама майстриня.

По завершенню майстер-класу Ірина Валеріївна відповідала на запитання, що виникли у слухачів.

Щиро дякуємо Ірині Валеріївні за можливість опанувати технологію виготовлення народної ляльки з такого доступного і водночас колоритного матеріалу, як паперові серветки.