Зустріч професорсько-викладацького складу кафедри з майбутніми випускниками, що завершують навчання за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

11 травня 2022 року, у режимі Zoom-конференції, відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри з майбутніми випускниками, що завершують навчання за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час зустрічі, у форматі запитання-відповіді, було проведено профорієнтаційну роботу та роз’яснено особливості вступу у магістратуру у 2022 році.

Також здобувачами було повідомлено інформацію стосовно формату і специфіки проведення цьогорічного атестаційного іспиту з фахових дисциплін.

Здобувачі освіти виступили у якості стейкхолдерів та дали свої рекомендації стосовно покращення якості практичної підготовки, освітнього процесу в цілому.