Гостьова лекція кандидата мистецтвознавства, доцента Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Володимира Петровича Халайцана “Світоглядні основи мистецтва паркобудування в культурному житті Поділля кінця ХVІІІ-початку ХХ століття”

9 травня 2022 року для здобувачів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, що навчаються за освітньо-професійними програмами “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” відбулась гостьова лекція кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Володимира Петровича Халайцана.

Під час зустрічі присутні мали змогу послухати лекцію на тему “Світоглядні основи мистецтва паркобудування в культурному житті Поділля кінця ХVІІІ-початку ХХ століття”, яка є актуальною в розрізі дисциплін професійного спрямування, зокрема “Ландшафтний дизайн”, “Історія мистецтв”.

Володимир Петрович Халайцан під час лекції акцентував увагу на наявності значного масиву недостатньо дослідженого культурного спадку, зокрема паркових утворень Поділля. Лектор здійснив аналіз природного ландшафту, кліматичних умов, таксономічних характеристик і художньо-композиційних рис парків Поділля.

Щиро дякуємо кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Володимиру Петровичу Халайцану за пізнавальну, змістовну та насичену ілюстративним матеріалом лекцію!