Гостьова лекція Гайдамахи Р.М., вчителя трудового навчання та інформатики Колодіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради, методиста відділу освіти Скалатської міської ради на тему «Організація освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах з використанням дистанційних технологій»

5 травня 2022 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології» з дисципліни «Методика трудового навчання» відбулася гостьова лекція на тему «Організація освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах з використанням дистанційних технологій» випускника спеціальності, вчителя трудового навчання та інформатики Колодіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради, методиста відділу освіти Скалатської міської ради Гайдамахи Ростислава Михайловича.

Щиро дякуємо Гайдамасі Ростиславу Михайловичу за цікаву й змістовну лекцію.