Лекція д. пед. н., професора, декана Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Бучківської Галини Вікентіївни “Творча спадщина Ніни Косарєвої – заслуженої майстрині народного мистецтва України”

4 травня 2022 року для здобувачів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, що навчаються за освітньо-професійними програмами “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” відбулась гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, декана Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Бучківської Галини Вікентіївни, заслуженого діяча мистецтв України , члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Спілки дизайнерів України та Всеукраїнської академії автентики на тему “Творча спадщина Ніни Косарєвої – заслуженої майстрині народного мистецтва України”.

Під час лекції присутні мали змогу ознайомитись із творчим досвідом подільських митців, зокрема, із творчою спадщиною Ніни Сергіївни Косарєвої, художниці декоративно-ужиткового мистецтва, заслуженої майстрині народної творчості України, члена Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Також Галина Вікентіївна Бучківська провела онлайн-екскурсію аудиторією Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, де розміщені стенди із творчими роботами знаної подільської майстрині Ніни Косарєвої.

Щиро дякуємо доктору педагогічних наук, професору, декану Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Бучківській Галині Вікентіївні за змістовну та пізнавальну лекцію, а також захоплюючу онлайн-екскурсію!