Захист технологічної практики студентами групи ТНс-21

17 грудня 2021 року відбувся захист технологічної практики студентів групи ТНс-21, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика».

Впродовж проходження практики студенти ознайомилися з такими техніками художньої обробки матеріалів, як «квілінг» (класичний та контурний), «орігамі-мозаїка» та «стрінг арт», виготовляли художні вироби (панно та картини) у обраній техніці в процесі проєктно-технологічної діяльності.

Під час захисту комісія відзначити вдалі композиційні вирішення та якість виконання художніх виробів Тарасюк Діани (портрет у техніці “орігамі-мозаїка”), Ковердюк Орисі (квіткова композиція у техніці “квілінг”) та Гончарука Олександра (портрет дівчини у техніці “стрінг арт”).

Студенти відмітили, що виконання завдань практики дало змогу закріпити набуті навички проєктно-технологічної діяльності, а також удосконалити уміння та навички виготовлення художнього виробу у новітній техніці декоративно-ужиткового мистецтва.

Дякуємо студентам за рекомендації, які сприятимуть підвищенню якості практичної підготовки здобувачів освітньої програми.