Участь викладачів та студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету у заходах до Дня міста

28 вересня Хмельницький відзначив 593 річницю з дня заснування. З нагоди відзначення Дня міста, у парку ім. Чекмана студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, прийняли активну участь в осінньому ярмарку – виставці «Хмельницький освітній».

У ході заходу для відвідувачів було організовано виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Для діток цього дня просто неба влаштували справжнє освітнє містечко. Проводили художні майстерки, майстерки із туризму, мистецькі благодійні акції.

Студенти та викладачі організували цікаві майстер-класи для діток із фейс-арту та розпис хною.

Біонічний дизайн, малювання та аплікація ниткою.

Відвідувачі охоче приймали участь у різноманітних заходах, майстер-класах, змаганнях у ході яких яких збирались кошти для потреб захисників та захисниць України.