Виїзне засідання на базі роботодавців в межах співпраці із закладами мистецької освіти міста Хмельницького

07 грудня 2023 року, в межах співпраці із Хмельницькою школою мистецтв «Озерна», відбулося обговорення питань підготовки до міського конкурсу різдвяної іграшки та новорічної атрибутики «Різдвяна феєрія» серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти міста Хмельницького, участь у роботі журі якого було запрошено старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика та к.пед.н., доцента кафедри Вікторію Хренову. Організатором щорічного конкурсу є Управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницька школа мистецтв.

В межах зустрічі було обговорено й освітньо-професійну програму «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», за якою здійснюється підготовка здобувачів на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

В обговоренні взяли участь: директорка закладу Лілія Головишина, заступниця директорки з навчально-виховної роботи Лариса Пасічник, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Богдан Крулик, к.пед.н., доцент кафедри Вікторія Хренова.