Вітаємо випускників-бакалаврів 2024 року

9 липня 2024 року у актовій залі Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.

Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх. Із цим урочистим днем бакалаврів привітав заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк. Із привітальними словами виступили декани факультетів.

Дипломи випускникам кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва вручали декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова та завідувач кафедри, д. пед. н., професор Ірина Андрощук. Після вручення зробили декілька спільних світлин на згадку.

Шановні наші випускники! На час вашого навчання випало немало випробувань, проте ви змогли гідно пройти цей шлях до знань. Отримання ступеня бакалавра є великим досягненням, за яке ви заслуговуєте величезних вітань та визнання. Це результат вашої праці, наполегливості і відданості навчанню протягом років! Ваші здобутки свідчать про вашу здатність долати виклики, зосереджуватися на меті і досягати встановлених цілей. Ви віддавали свій час, зусилля та енергію, щоб освоїти нові знання та розвинути свої навички. Відтепер ви готові до подальших викликів і досягнення важливих цілей у вашому житті. Нехай ваш бакалаврський ступінь стане фундаментом для подальшого навчання та професійного розвитку, а ваші мрії і амбіції завжди будуть направлені на досягнення великих висот. А ми, ваші викладачі, завжди підтримаємо та будемо радіти вашим успіхам й досягненням, адже ви стали частинками нашої великої кафедральної родини!

Запрошуємо наших випускників продовжити свій навчальних шлях в магістратурі!

Висловлюємо величезну вдячність Збройним силам України за можливість завершити освітній процес та урочисто відзначити важливий для наших випускників день!