Експозиція бібліотеки Хмельницького національного університету поповнилася новими експонатами з експозиції «Виклики війни». Авторами та розробниками є студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Інсталяцію «Вогонь запеклих не пече», автором якої є старший викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан Крулик, доповнили інші художні твори на тему війни. Серед експонатів експозиції розписані рештки ракет «Ураган» та гільз.

Кожен з воєнних артефактів, перетворений на витвір мистецтва, закарбував трагедію війни, а також реакцію незламного українського духу на її виклики.