Відбулася лекція «Оцифрована молодь» запрошеного лектора Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського доктора філософії Семенова Є.К.

12 травня 2022 року у межах навчальних дисциплін «Інформаційно-комунікаційні технології» освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Транспорт)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Інформаційно-комп’ютерні технології в освіті» освітньо-професійної програми «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулася лекція «Оцифрована молодь», яку провів доктор філософії, викладач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в галузі освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Семенов Євген Костянтинович.

Змістовний матеріал лекції, зокрема й щодо виявлених тенденцій «цифровізації» молоді, викликав інтерес як у студентів так і викладачів кафедри технологічної та професійної освіті і декоративного мистецтва. Щиро дякуємо Євгену Костянтиновичу за цікаву лекцію.