Участь викладачів та студентів кафедри у ІV Всеукраїнській виставці творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “З любов’ю до України” (2024 р.)

23 серпня 2024 року у виставковому залі Краєзнавчого музею “Верховина” (м. Стрий, Львівська область) відбулося відкриття ІV Всеукраїнської виставки творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “З любов’ю до України”. Організаторами та ідейними надхненниками щорічної виставки є ГО “Спілка творчих людей” на чолі із Наталією Семків.

Вже четвертий рік поспіль митці різних регіонів України об’єднуються в єдиному бажанні творити, розвивати українське мистецтво та культуру. Всупереч усім травматичним подіям війни, знаходять бажання і сили розвиватися та нести у світ красиве, добре та вічне… Адже сьогодні мистецтво – це ліки для кожної зраненої душі.

Традиційно у виставці із представленням творчих робіт вчетверте взяли участь викладачі та студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва:

• канд. пед. наук, старший викладач Олена Самборська;
  • Уляна Малюта, Олександра Красовська (гр. ДМ-21-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Керівник – канд. пед. наук, доцент Лариса Корницька;
  • Аліна Хоржевська (гр. ТН-20-1), Іван Возний, Валерія Поліщук (гр. ТН-21-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Керівник – канд. пед. наук, доцент Вікторія Хренова;
  • Ірина Кошель, Петро Годун (гр. ТН-22-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Керівник – канд. пед. наук, доцент Олександр Лівшун;
  • Аліна Андрєєва (гр. ТН-21-1), Мар’яна Іванова, Софія Голенчук (гр. ТНс-22-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Керівник – канд. пед. наук, ст. викладач Олена Самборська;
  • Артур Гринь, Ксенія Крицька (гр. ТН-23-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Керівник – канд. техн. наук, ст. викладач Олена Міщенко;
  • Леся Потоцька, Вікторія Гаруліч (гр. ДМ-20-1), Яна Коваленко (гр. ДМ-21-1) – здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Керівник – ст. викладач Богдан Крулик;
  • Максим Лужняк (гр. ДМ-20-1) – здобувач вищої освіти, що навчається за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Керівник – ст. викладач Сергій Дубовик.

Відвідувачі відзначили, що виставка надзвичайно цікава та різнопланова. Кожен її учасник – це унікальна, непересічна особистість, що творить в своїй техніці. Це окремий космос досвіду, почуттів, думок та переживань … В ній вся краса та багатство творчої української душі.

Виставка триватиме до 29 вересня 2024 року. За бажанням частину робіт можна придбати, усі ж вилучені кошти підуть на допомогу нашим Захисникам.

Відеофрагменти із відкриття виставки https://www.facebook.com/reel/1154699032281565.

Детальніше творчі роботи, представлені на виставці, можна переглянути у відеосюжеті, розміщеному нижче на сторінці.

Дякуємо ГО “Спілка творчих людей” за організацію традиційної цікавої мистецької події та можливість долучитись до неї нашому творчому колективу! А також висловлюємо безмежну вдячність, повагу та шану Збройним Силам України!

За матеріалами fb-сторінки ГО “Спілка творчих людей” https://www.facebook.com/groups/418702432518332.