Участь викладачів та студентів кафедри у ІІ Всеукраїнській виставці творчих робіт «З любов’ю до України»

17 серпня 2022 року, у виставковій залі Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» відбулося урочисте відкриття ІІ Всеукраїнської виставки творчих робіт «З любов’ю до України». Особлива заслуга в організації виставки пані Наталії Семків – голови «Спілки творчих людей».

Презентація пройшла святково, виступали відомі особистості, серед яких: стрийська поетеса, казкарка Марія Звіришин, поетеса з Червонограда Оксана Карнага.

Пишаємося, що на виставці представлено твори студентів: Ірини Шушук, Марини Ковальчук, Юлії Мазур, Іванни Рожко, Івана Антонюка, Терези Вандоляк, Тетяни Заворотної, Яни Васьковецької та інших, які навчаються за освітніми програмами «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика». Твори їх керівників та натхненників – викладачів кафедри: Лариси Корницької, Вікторії Хренової, Олени Самборської, Олександра Лівшуна також представлені серед експонатів виставки.

Присутні на відкритті виставки залюбки фотографувалися на фоні експонатів виставки, зокрема й на фоні художніх творів (у техніках: килимовій, фелтинг, точковий розпис, наскрізне ажурне різьблення, джгутова філігрань, вишивка хрестиком по деревині, пірографія, тощо), авторами яких є наші студенти та викладачі.

Бажаємо викладачам та студентам творчої наснаги, натхнення та втілення пошуків у нових мистецьких творах!