Участь викладачів кафедри у ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (10 жовтня 2024 р.)

10 жовтня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». Приємно відмітити, що Хмельницький національний університет є одним із співорганізаторів конференції, яка збирає відомих в Україні науковців і дослідників проблем технологічної та професійної освіти.

Робота конференції проходила за такими напрямами:

1. Тенденції розвитку професійної та технологічної освіти в Україні.
  2. Сучасні аспекти підготовки майбутніх учителів технологій для реалізації вимог Нової української школи.
  3. Формування готовності до професійної діяльності майбутніх фахівців професійної та технологічної освіти.
  4. Компетентністний підхід у технологічній та професійній освіті.

Щиро дякуємо Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за організацію конференції на високому науковому рівні, активну співпрацю з кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Програма ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції.