Участь викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва в роботі журі Обласного конкурсу юних дизайнерів “Креативний денім “

14 травня 2024 року відбувся фінал Обласного конкурсу юних дизайнерів “Креативний денім “, що проводиться уже другий рік поспіль з ініціативи директорки ДЗН “Хмельницький центр ПТО сфери послуг” Євеліни Царьової і в якому взяли участь здобувачі освіти навчальних закладів Хмельниччини.

Журі конкурсу до складу якого було вкючено к.пед.н., доцента кафедри ТПО і ДМ Вікторію ХРЕНОВУ працювало 9 травня 2024 року і відзначило високий рівень підготовки учасників та їхню щиру зацікавленість у світі моди та дизайну.

Талант та креативність учасників вражали з перших хвилин. Конкурсні роботи продемонстрували широкий спектр дизайнерських ідей та майстерність у використанні техніки апсайклінг. Учасники перетворили старі джинси та інші речі з деніму на оригінальні та стильні моделі одягу, аксесуарів та предметів декору.

Особливо вражали роботи, які не лише були естетично привабливими, але й несли в собі екологічне послання. Це підкреслює важливість апсайклінгу як способу зменшення текстильних відходів та захисту навколишнього середовища. Загалом, конкурс “Креативний денім” став справжнім святом творчості та екологічної свідомості. Він продемонстрував, що з старих речей можна створювати нові та цікаві речі, даючи їм друге життя.

Вітаємо переможців конкурсу та їх керівників! Бажаємо їм нових креативних рішень та подальших перемог!