Участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації»

29 травня 2024 року розпочала роботу V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації», організована Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного. Викладачі кафедри долучилися до пленарного засідання конференції, на якому були заслухані доповіді від науковців Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України та TU Dortmund (Німеччина).

Жвавий інтерес викликала доповідь завідувача лабораторією електронних навчальних ресурсу Інституту професійної освіти НАПН України Олександра ГУМЕННОГО, присвячена використанню електронних освітніх платформ для розвитку STEM освіти в Україні.

Бажаємо успіхів учасникам конференції!