Участь студенток Оксани Гаврилюк та Ірини Бондарчук в онлайн-конкурсі творчих робіт «Youth Art» в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» 5 лютого 2021 року

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Оксана Гаврилюк та Ірини Бондарчук студенток гр. ТН-17-1, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», взяли участь у онлайн-конкурсі творчих робіт «Youth Art». Завершальний етап конкурсу проводився 5 лютого 2021 року Вищою школою управління та адміністрації в Ополє в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі».

Під керівництвом к. пед.. н., доцента кафедри Хренової Вікторії Валеріївни Оксаною Гаврилюк до конкурсу було розроблено та виготовлено декоративну композицію «Ніжність» у техніці скульптурного ліплення. Конкурсний напрямок – функціональний hand-made.

За творчі пошуки та опанування сучасною технікою художньої обробки матеріалів Оксану Гаврилюк відзначено сертифікатом учасника.

Іриною Бондарчук до конкурсу було виготовлено ляльку-мотанку «Берегиня». Декоративна лялька-оберіг виготовлена з використанням натуральних текстильних матеріалів та декоративних квітів.  Такий осучаснений варіант мотанки прикрасить інтер’єр та слугуватиме родинним оберегом. Конкурсний напрямок – декоративний hand-made. За результатами конкурсу творчі пошуки Ірини Бондарчук відзначено сертифікатом учасника.