Участь студентів-першокурсників кафедри ТПОіДМ у навчально-тренувальних заходах забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу Хмельницького національного університету

30 вересня 2024 року студенти-першокурсники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва разом із кураторами академічних груп взяли участь у навчально-тренувальних заходах забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу Хмельницького національного університету.

Фахівці із цивільного захисту, психологічної допомоги, представники служби ДСНС у Хмельницькій області виступили перед студентською аудиторією та ознайомили учасників із правилами поводження під час оголошення сигналу про повітряну тривогу, під час надзвичайних ситуацій, із способами захисту населення у разі загрози застосування або застосування противником зброї масового ураження. Також було продемонстровано особливості використання різних типів вогнегасників. Також студентів ознайомили із правилами надання першої домедичної та психологічної допомоги людині в екстремальних та кризових ситуаціях.

Щиро дякуємо адміністрації Хмельницького національного університету та організацію та проведення актуального заходу з цивільної безпеки!