Участь студентів ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології” та “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” у Х Вінницькій бієнале художнього текстилю юних авторів “Нащадки величної спадщини. Символічна мова Кобзаря”

01 червня 2024 року у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась Х Вінницька бієнале художнього текстилю юних авторів “Нащадки величної спадщини. Символічна мова Кобзаря”, участь у якій взяли учні мистецьких закладів з різних теренів України, представивши понад сорок композицій у техніках художнього текстилю – гобелен, батик, колаж, валяння, набійку, розпис по тканині, авторську ляльку, просторову композицію тощо.

Пишаємося тим, що в експозиції виставки представлено роботи студентів, які навчаються за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології” та “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” виконані під керівництвом викладачів кафедри:

• панно “Феєрія форм” ст. гр. ТН-21-1 Анастасії Григорчук; панно “Зоряна ніч” ст. гр. ТН-21-1 Аліни Андрєєвої, панно “Світанок” ст. гр. ТН-21-1 Івана Возного – керівник к.пед.н., ст. викладач кафедри Олена Самборська;
  • панно “Весна” ст. гр. ТН-20-1 Марини Ковальчук, панно “Осінь” ст. гр. ТН-20-1 Аліни Хоржевської, панно “Доля” та “Ніжність” ст. гр. ТН-21-1 Аліни Андрєєвої, панно “На галявині” ст. гр. ТН-21-1 Анастасії Григорчук – керівник к.пед.н., доцент Вікторія Хренова;
  • панно “Гірські потоки” ст. гр. ТН-22-1 Аліни Ящук, “Замріяна” ст. гр. ДМ-22-1 Каріни Безкидевич, “Дівчина-весна” ст. гр. ДМ-20-1 Ольги Нащубської – керівник к.пед.н., доцент Лариса Корницька;
  • панно “Місто в місячну ніч” ст. гр. ДМ-22-1 Юліани Острівської, панно “Вечірнє місто” ст. гр. ДМ-20-1 Вікторії Гаруліч – керівник майстер виробничого навчання Оксана Пястук.

Більше світлин та інформацію про відкриття виставки можна переглянути за посиланням https://photonew.ukrinform.com/stock-photo/h-vinnycka-biienale-hudozhnogo-tekstylyu-yunyh-avtoriv-150735.html