Святкування студентами-першокурсниками Дня народження гуманітарно-педагогічного факультету

7 листопада 2018 року Гуманітарно-педагогічний факультет Хмельницького національного університету святкував День свого народження. Спеціально для цієї урочистої події студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва підготували цікаву фото-зону власними руками, а викладачі кафедр виступали на сцені з піснями та виставами.

Робота студентів спеціальності «Декоративне мистецтво, образотворче мистецтво, реставрація»

У день святкування серед студентів-першокурсників проводились змагання у вигляді квесту. Кожна кафедра підготувала власні конкурси, які студенти повинні були пройти. На кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, яка стала одним із пунктів випробувального квесту й приймала студентів інших кафедр, проводились різноманітні конкурси.

Виконання студентами квесту на кафедрі ТПОі ДМ – складання зображення тварини з геометричних фігур

На урочистому заході були відмічені найкращі студенти року та викладачі, а також переможці квесту, яких нагородили почесними грамотами та подарунками.
До речі, студенти кафедри ТПОіДМ у розв’язанні квестів посіли друге місце серед семи команд-учасників.