Співпраця викладачів кафедри із закладами професійно-технічної освіти міста Хмельницького

11 січня 2022 року в Державному навчальному закладі «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відбулися педагогічні читання, як один із заходів з удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, спрямований на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти.
Цьогорічні педагогічні читання проводились на тему, яка співзвучна з методичною проблемою освітнього закладу «Впровадження інноваційних педагогічних і виробничих технологій в навчально-виробничий процес».
Відкрила педагогічні читання директор Центру – Євеліна Царьова.

Ірина Дрозіч, методист ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», наголосила на важливості впровадження інновацій в навчально-виробничий процес задля підвищення рівня якості освіти.

Ігор Андрощук, доктор педагогічних наук, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, висвітлив питання активізації творчої і професійно-пізнавальної діяльності учнівської молоді засобами сучасних технологій.

Викладачі та майстри виробничого навчання закладу презентували власні методики, що сприяють підвищенню якості навчально-виробничого процесу.

12 січня 2022 року у закладі відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості та перукарського мистецтва.
Методичне засідання розпочала голова методичної комісії Валентина Приходько, яка підвела підсумки роботи методичної комісії за І семестр 2021-2022 навчального року та акцентувала увагу на завданнях на ІІ семестр.
Соціальний педагог Марина Найибова та практичний психолог Віктор Лісіцин провели тренінг на тему: «Командотворення (Team building)». Мета тренінгу – формування та посилення загального командного духу, самоусвідомлення колективу, як команди; прийняття особливостей один одного; згуртування колективу, отримання навичок спільної роботи та підвищення рівня комунікації.

Вікторія Хренова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету провела майстер-клас на тему: «Виготовлення ялинкової прикраси в техніці Джгутова філігрань».
Під час майстер-класу присутні мали можливість ознайомитись з історією виникнення техніки, переліком можливих об’єктів для творчості (обручі та заколки для волосся, броши, кольє, браслети тощо), матеріалами та інструментами, етапами та технологічними операціями виготовлення виробів у техніці джгутової філіграні.

Щиро дякуємо директору Євеліні Царьовій, методисту Ірині Дрозіч, викладачам та майстрам виробничого навчання закладу за плідну і творчу співпрацю.
Окрема подяка соціальному педагогу Марині Найибовій та практичному психологу Віктору Лісіцину за можливість долучитися до тренінгу та відчути позитивний командний дух.