Проєктно-виробнича практика здобувачів третього курсу, які навчаються за ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

З 03.06.2024 по 21.06.2024 у здобувачів, які навчаються за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» проходила проєктно-виробнича практика на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ХНУ. Керівниками практики були: для спеціалізації «художній текстиль» – Міщенко Олена Володимирівна, для спеціалізації «художня обробка деревини» – Дубовик Сергій Володимирович.

Практика спрямована на розширення, закріплення, удосконалення знань, умінь, навичок одержаних студентами в процесі освоєння спеціальних навчальних дисциплін, а також на формування самостійності та практичних умінь у вирішенні творчих завдань.

Завданням практики для здобувачів спеціалізації «художній текстиль» було «Проєктування та виготовлення аксесуарів з текстильних матеріалів».

Завданням практики здобувачів для спеціалізації «художня обробка деревини» було «Розробка проєкту макету художнього виробу з деревини».

26.06.2024 відбувся захист практики на якому студенти презентували власні проєкти та готові вироби.

Проєкти розроблені здобувачами спеціалізації «художня обробка деревини» будуть реалізовані у наступному семестрі під час вивчення дисципліни «Робота в матеріалі».

Виготовлені комплекти аксесуарів з текстильних матеріалів будуть представлятися на конкурсах і виставках.

Дякуємо здобувачам за активну та плідну роботу під час практики. Бажаємо подальших творчих успіхів.