Посвята першокурсників у студенти на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ХНУ

1 вересня 2024 року до студентської родини Хмельницького національного університету доєднались першокурсники. Кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва також святково зустріла майбутніх учителів технологій та інформатики, художників образотворчого та декоративного мистецтва, фахівців у галузі автотранспорту.

Перша урочиста частина відбулася біля третього навчального корпусу Хмельницького національного університету.

Друга частина урочистого привітання першокурсників відбулася в аудиторії, де із привітаннями та дружніми настановами звернулась до студентів декан гуманітарно-педагогічного факультету Неля Подлевська.

Заключною частиною свята стало знайомство із колективом та аудиторіями профільної кафедри. До присутніх із вітальним словом звернулась завідувач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина Андрощук та представила кураторів академічних груп. Також завідувач кафедри із кураторами вручили індивідуальні навчальні плани кожному першокурснику та смаколики у вигляді печива із емблемою кафедри.

Шановні наші першокурсники, бажаємо вам успішного навчання, розвитку, широких можливостей та неймовірного успіху! Нехай шлях до здобуття знань та професійних компетенцій буде рівним та світлим!

Слава Україні! Героям слава! Миру та перемоги нашій Україні!