Обговорення проектів освітніх програм підготовки здобувачів магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізаціями)»

16 лютого 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри (завідувачки кафедри Ірини Андрощук, гарантів освітніх програм підготовки здобувачівмагістерського рівнявищої освіти за спеціальністю«Професійна освіта» за спеціалізацією «Професійна освіта. Транспорт» – Ігоря Андрощука, за спеціалізацією«Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» – Ганни Красильникової, доцентів Івана Герніченка, Сергія Красильникова, ст. викладача Вікторії Білик) з адміністрацією Калинівського технологічного фахового коледжу – директором Русланом Будяком, заступницею директора з навчальної роботи Оленою Кулібабою, заступником директора з навчально-виробничою роботи Григорієм Федонюком.

Під час зустрічі обговорювався зміст проектів освітніх програм магістерського рівня вищої освіти, колегами Калинівського технологічного фахового коледжу висловлені пропозиції щодо їх удосконалення, окреслені шляхи подальшої співпраці між колективами наших закладів освіти. Щиро дякуємо адміністрації коледжу за конструктивну співпрацю.