Майстер-клас з виготовлення традиційної подільської травленої писанки від Красильникової Ірини Валеріївни, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

23 березня 2023 року студенти гр. ТН-20-1 що навчаються за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”, в межах вивчення дисципліни “Художня обробка матеріалів”, взяли участь в онлайн майстер-класі з писанкарства на тему “Виготовлення традиційної подільської травленої писанки”

Спікерка – Красильникова Ірина Валеріївна, майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Під час проведення майстер-класу майстриня охарактеризувала писанкарство як вид декоративно-ужиткового мистецтва, розповіла про види писанок, символіку орнаменту. Детально зупинилась на травлених писанках. Охарактеризувала матеріали та інструменти для їх виготовлення.

Показала присутнім як власноруч виготовити писачок та продемонстувала його ефективність.

Детально охарактеризувала всі етапи процесу виготовлення травленої писанки під час показу.

Щиро дякуємо Ірині Валеріївні за надзвичайно цікавий та корисний для майбутніх вчителів трудового навчання та технологій майстер-клас, за популяризацію української культури, наших традицій!