В рамках угоди про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» 25 вересня 2024 року кандидат технічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Олена Міщенко взяла участь у засіданні методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості та перукарського мистецтва.

Олена Міщенко поділилась досвідом щодо особливостей виготовлення квітів з текстильних матеріалів та провела майстер-клас на тему “Виготовлення квітів з текстильних матеріалів”, у ході якого розкрито особливість обробки різних за фактурою матеріалів, способи кріплення квітів, розглянуто види квіткових композицій для оздоблення одягу. Кожен учасник майстер-класу мав можливість виготовити декоративну квітку з органзи.

Дякуємо викладачам та майстрам ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” за постійну співпрацю з Хмельницьким національним університетом.