Майстер-клас старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Олени Міщенко для учнів шостого класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради»

27 листопада 2023 року  к.т.н., ст. викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Олена Міщенко,, в межах надання короткострокових освітніх послуг, провела майстер клас для учнів 6-Б класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради» на тему «Виготовлення новорічної прикраси з паперу».

Першу частину заняття було присвячено висвітленню питань стосовно історії походження та особливостей техніки «оригамі» – складання різноманітних фіґур з паперу, що виконується без використання клею та ножиць.

Під час другої частини заняття учні виготовили новорічну прикрасу з паперу.