Лекція з питань дотримання принципів та правил академічної доброчесності для здобувачів першого курсу кафедри ТПОіДМ

11 вересня 2024 року для першокурсників бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти всіх спеціальностей, які випускає кафедра ТПОіДМ, завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки ХНУ Оксана Бичко провела лекцію з питань дотримання принципів та правил академічної доброчесності.

Під час лекції було розглянуто зміст поняття “академічна доброчесність”, нормативно-правові документи, що регламентують дотримання академічної доброчесності у ЗВО України, види порушень та відповідальність здобувачів вищої освіти. Акцентовано увагу на дотримання академічної доброчесності за умови використання штучного інтелекту в освітній і науковій діяльності.

Дякуємо завідувачці інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки ХНУ Оксані Бичко за чудову та пізнавальну лекцію!

Академічна доброчесність під час навчання: лекція для здобувачів освіти