Гостьова лекція в.о. директора Хмельницького політехнічного коледжу Матвєєва Олексія Васильовича на тему “Технічне обслуговування системи мащення двигуна”

24 вересня 2024 року відбулася гостьова лекція в.о. директора Хмельницького політехнічного коледжу Матвєєва Олексія Васильовича на тему “Технічне обслуговування системи мащення двигуна”.

Лекція організована для здобувачів вищої освіти групи ПОт-22-1, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта. Транспорт».

Гостьовий лектор під час лекції  розповів про види і періодичність технічного обслуговування автомобільних, особливості будови різних систем мащення, особливості їх експлуатації. Особливу увагу Олексій Матвєєв звернув на можливі несправності даних систем, та причини їх виникнення.

Щиро вдячні Олексію Васильовичу  за змістовну, цікаву та пізнавальну лекцію.