Гостьова лекція професора Люблінської Політехніки Маріуша Снядковського на тему «Система підготовки магістрів у Польщі»

10 червня 2024 року відбулася гостьова лекція завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) доктора наук, професораМаріуша Снядковського на тему «Система підготовки магістрів у Польщі» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за різними освітніми програмами.

Професор Снядковський схарактеризував підходи до підготовки здобувачів вищої освіти за магістерськими програмами в Польщі та розповів про особливості їх реалізації в Люблінській Політехніці. Особливий інтерес викликало повідомлення професора Снядковського щодо можливостей міжнародної мобільності магістрів польських вишів за широким спектром програм обмінів студентів.

Наприкінці зустрічі відбулося жваве обговорення систем підготовки магістрів у Польщі та Україні. На питання студентів, викладачів кафедри лектор дав вичерпні відповіді. Щиро дякуємо пану професору за змістовну лекцію! До наступних зустрічей!