Гостьова лекція Дрозіч Ірини на тему «Організація методичної роботи у закладі П(ПТ)О

Для студентів спеціальності 015.38 «Професійна освіта (Транспорт)» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти 15 жовтня 2024 року відбулася гостьова лекція Дрозіч Ірини Анатоліївни заступника директора з навчально-методичної роботи ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» на тему «Організація методичної роботи у закладі професійної (професійно-технічної) освіти».

Під час лекції Ірина Анатоліївна охарактеризувала підходи до організації методичної роботи в закладах П(ПТ)О, нормативну базу та основні поняття з теми, класифікацію форм методичної роботи та навела приклади їх реалізації в Хмельницькому центрі професійно-технічної освіти сфери послуг.

На завершення заняття Ірина Анатоліївна відповіла на питання студентів. Щиро дякуємо шановній Ірині Анатоліївні за можливість ознайомитися з досвідом організації методичної роботи в закладі професійної освіти.