Гостьова лекція Ірини Андрощук у рамках проєкту «Запрошені професори в Житомирському державному університеті імені Івана Франка» (15.11.2022 р.)

У рамках проєкту «Запрошені професори» в Житомирському державному університеті імені Івана Франка” 15листопада відбулася відкрита лекція Ірини Василівни Андрощук – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету на тему «Конфлікти у педагогічній взаємодії: сутність, причини виникнення та стратегії вирішення». Окрема увага під час лекції була приділена характеристиці таких понять як «конфліктна ситуація» і «конфлікт». Здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка мали можливість ознайомитися з типологією, динамікою, стратегією вирішення конфліктів.