Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика

Особливості вступної кампанії 2024 року:

Для вступників шкіл зарахування здійснюватиметься:

НМТ у 2024 році складається з української мови, математики та історії України (обов’язкові предмети) та або фізики, або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії чи української літератури (четвертий предмет за вибором вступника).

Реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2024 році з 14 березня до 11 квітня 2024 р. https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt

Вагові коефіцієнти оцінок із предметів національного мультитесту

Перелік документів для вступу

З актуальною інформацією стосовно термінів подачі документів для випускників шкіл можна ознайомитися за посиланням нижче:

УМОВИ ВСТУПУ ТА ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ

Для випускників коледжів та технікумів зарахування здійснюватиметься:

• на основі НМТ 20222023 або 2024 року, а також приймаються результати ЗНО 2021 року і результатами розгляду мотиваційних листів

Зареєструватись для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2024 році можна основною сесією: з 14 березня до 11 квітня 2024 року та додатковою: з 10 травня по 15 травня 2024 р.  https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt .

Детальніше про реєстрацію для проходження НМТ-2024.

Перелік документів для вступу

З актуальною інформацією стосовно термінів подачі документів для випускників коледжів та технікумів можна ознайомитися за посиланням нижче:

УМОВИ ВСТУПУ ТА ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ

Для вступників до магістратури зарахування здійснюватиметься:

• на основі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 або 2024 років, єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 2024 року з педагогіки та психології і результатами розгляду мотиваційних листів

Перелік конкурсних предметів та їх вага подано нижче

Порядок реєстрації для проходження магістерських випробувань (ЄВІ/ЄФВВ)

Перелік документів, що необхідно підготувати для реєстрації:

• заповнена заява-анкета з інформацією, яка необхідна для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу (наприклад, паспорт);
  • ідентифікаційний код (номер платника податків);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для випускників минулих років) / довідка з місця навчання (для вступників, які завершують навчання на бакалавраті цього року);
  • фотокартка (розмір 3*4, формат — jpg або png);
  • медичний висновок за формою 086-3/о — лише для осіб, які потребують спеціальних умов для складання іспитів.

Вступ у магістратуру 2024: у яких містах можна скласти ЄВІ / ЄФВВ в Україні та за кордоном

Матеріали для підготовки до магістерських випробувань (ЄВІ/ЄФВВ) у 2024 році

Демонстраційні варіанти ЄВІ 2024

Перелік документів для вступу