Участь студентів та викладачів кафедри в осінньому благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ

Допомога ЗСУ – це наша спільна відповідальність. Це не лише про фінансування чи матеріальну підтримку, але й про моральну підтримку, визнання зусиль та жертв, які приносять наші воїни. Кожен внесок, неважливо великий чи малий, має значення. Він демонструє нашу солідарність та віру в перемогу.

1 жовтня 2024 року, з нагоди Дня захисників і захисниць та Дня університету, у стінах Хмельницького національного університету, відбувся осінній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ!

Студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти уже традиційно долучилися до дійства та порадували відвідувачів домашньою випічкою і різноманітними смаколиками!

За проявленої спільної ініціативи студентів та викладачів було організовано польову кухню, де усі охочі мали можливість спробувати смажені та тушковані страви приготовані на відкритому вогні, саме ті які часто споживають та готують наші захисники!

Неповторний аромат, смак та запах смаженого приваблював учасників протягом усього ярмарку.

Не зупинялись не на мить! І дощ для нас не перепона!