Участь викладачів кафедри у заході “Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО”, організованому ГО “ПРОГРЕСИЛЬНІ” спільно з представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

5 вересня 2024 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету прийняли участь у заході, ораніованому ГО “Прогресильні” спільно з представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники різних ЗВО України. Під час заходу були розглянуті такі питання:

1.Якою буде акредитація по-новому?

2.Які зміни відбудуться у процедурі здійснення акредитації освітніх програм за Положенням 2024 року?

3.Як здійснюватиметься постакредитаційний моніторинг?

Спікерами зустрічі були: Богдан Ференц, Андрій Бутенко, Олена Єременко, Іван Назаров.

Всьогоу заході вяли участь більше ніж 800 учасників із різних закладів вищої освіти.

По завершенні зустрічі усі бажаючі задали питання, на які спікери надали вичерпні відповіді.

Колектив кафедри ТПОіДМ Хмельницького національного універстету вдячний ГО “Прогресильні” та Національниму агентству із забезпечення якості вищої освіти за чудовий та інформативний захід.