Студентка групи ТН-18-1 Гриньо Анастасія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта (014 Середня освіта (Трудове навчання та технології))», що проводився на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (наказ МОН України від 24.11.2020 №1457).

Результати наукової роботи на тему: «Новітні техніки «фелтингу»: об’єкти проєктно-технологічної діяльності у змісті навчального модуля «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва»» (науковий керівник – доц. кафедри ТПО і ДМ Хренова В.В.) було презентовано 21 квітня 2021 р. на дистанційній підсумковій науково-практичній конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності.

За результатами оцінки членами галузевої конкурсної комісії виступів студентів на науково-практичній конференції (з урахуванням попереднього рейтингового балу) наукову роботу Гриньо Анастасії відзначили дипломом ІІ ступеня.